Centralne odkurzacze

Aparatura medyczna Podkategoria: Aparatura medyczna

 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Nieprawidłowe zachowania związane z przyjmowaniem pokarmu związane są z zaburzeniami karmienia i odżywiania. Do najczęstszych należą anoreksja psychiczna, bulimia psychiczna oraz napadowe objadanie się. Stają się one coraz bardziej powszechne, zapadają na nie nawet małe dzieci, młodzież, dorośli. Anoreksja sprowadza się do tego, że nawet bardzo szczupła osoba widzi siebie jako zbyt grubą i dąży do ciągłego ograniczania jedzenia, w skrajnych przypadkach doprowadzając się do śmierci spowodowanej wyniszczeniem organizmu. Bulimia to objadanie się i zwracanie przyjętego pożywienia z lęku przed przyrostem masy ciała, chociaż wygląd fizyczny jest ważny, nie jest on zniekształcony tak jak w anoreksji. Napadowe objadanie to objadanie się bez zwracania pożywienia. Podstawową formą leczenie zaburzeń odżywiania jest psychoterapia. W Częstochowie miejscem do którego można się udać jest psychoterapeutyczne centrum Mandala, które również zajmuje się leczeniem zaburzeń odżywiania. Mandala prowadzi leczenie psychoterapeutyczne w nurcie Gestalt i poznawczo-behawioralnym, znajduje się w centrum miasta i jest doskonale skomunikowana. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie laboratorium »

  Firma Labfunk zajmuje się kompleksowym wyposażeniem laboratoriów, przychodni medycznych, instytucji naukowych, szkół, lekarzy itp. w urządzenia pomiarowe, urządzenia laboratoryjne, szkło laboratoryjne, materiały jednorazowego użytku, systemy oczyszczania wody, lampy bakteriobójcze, komory klimatyczne, cieplarki, wagi laboratoryjne, meble laboratoryjne i wiele więcej. Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta i satysfakcja z zakupu. Większość z naszych cen ustalana jest indywidualnie, jesteśmy otwarci na negocjacje. Jako Firma, naszą podstawową wartością jest poprawa warunków pracy ludzi z kręgów naukowych, działając przy użyciu najwyższych standardów uczciwości poprzez ciągłe rozszerzanie naszego asortymentu. Przy wykonywaniu naszych obowiązków nie posługujemy się żadnymi półśrodkami. Staramy się aby nasz klient miał z nami pełny kontakt, często nawet poza naszymi godzinami pracy. Zadowolenie Klienta to Nasza satysfakcja

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • cystoskop artroskop »

  ServiceTech dopomoże Twojej placówce medycznej pomniejszyć koszty, jednocześnie zapewniając wysoką jakość sprzętu endoskopowego.

  W ofercie ServiceTech znajdą Państwo kompletny sprzęt endoskopowy niemieckich producentów nawet o 33 % taniej niż u konkurencji . Kompletny tor wizyjny od endoskopu po monitor, endoskopy sztywne takie jak cystoskop, artroskop, laparoskop, fiberoskop, laryngoskop, histeroskop i giętkie, płaszcze i trokary, źródła zimnego światła, resektoskopy oraz narzędzia chirurgiczne. Oprzyrządowanie spełnia najwyższe światowe standardy jakości a endoskopy sztywne w tym cystoskop, artroskop, laparoskop, fiberoskop, laryngoskop, histeroskop są w pełni autoklawowalne, w wersjach Full HD.
  Oferujemy bezpłatne doradztwo w wyborze endoskopów nowych i używanych oraz powystawowych . Dla stałych i nowych partnerów proponujemy duże obnizki na zakupione endoskopy medyczne.

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • platformy dla niepełnosprawnych »

  Naszym kontrahentom oferujemy doradztwo techniczne, kompletację, dostawę i montaż urządzeń dźwigowych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, czyli wszystko to co najważniejsze. Zakład specjalizuje się w wytwarzaniu wszelkiego rodzaju urządzeń dźwigowych począwszy od dźwigów towarowych małych przez dźwigi osobowe, w tym urządzenia dla osób niepełnosprawnych do dźwigów towarowych dużych.

  Data dodania: 16 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fantom - pomoce dydaktyczne »

  Nasza firma istnieje od 1991 roku, jesteśmy oficjalnym przedstawicielem Firmy 3B SCIENTIFIC - na Polskę (produkującej od 70 lat modele z zakresu anatomii człowieka, botaniki, zoologii, chemii, fizyki oraz nowoczesnych fantomów reanimacyjnych) oraz firmy SOMSO MODELS (produkującej modele z zakresu anatomii, zoologii i botaniki). Ponadto posiadamy w swojej ofercie fantomowe głowy dentystyczne niemieckiej firmy FRASACO oraz wiele innych modeli i symulatorów znanych światowych marek. Chcielibyśmy na naszej witrynie internetowej przedstawić Państwu naszą aktualną ofertę handlową dotyczącą pomocy dydaktycznych. Proponowane przez nas pomoce posiadają międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • www.securanova.com.pl »

  W przypadku małych pacjentów najważniejszy jest inhalator dla dzieci. W razie jakiegokolwiek ataku bądź innych kłopotów z oddychaniem maluch ma takowe urządzenie zawsze przy sobie, i może bez trudu poradzić sobie z nagłą przypadłością. To fantastyczny środek zapobiegawczy jak i pomocniczy do nabycia na stronie internetowej www.securanova.com.pl.
  Ogólnie dostępne w w dzisiejszej dobie nebulizatory mogą być wykorzystywane zarazem przez młodzież, dorosłych jak również i osoby starsze. Ich działanie jest niebywale proste, a co istotne można stosować w nich różnych preparatów oraz substancji odpowiednich dla konkretnej osoby lub przykładowego schorzenia.

  Data dodania: 07 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Depilacja laserowa i brazylijska »

  Witryna internetowa WWW prezentuje liczne informacje dotyczące depilacji laserowej, jaką robi się coraz bardziej powszechna. Depilacja laserowa okazuje się całkiem nieszkodliwym zabiegiem, który jest wykonywamy przy wsparcia innowacyjnego produktu. Po zabiegu może wystąpić mało ważące zaczerwienienie w miejscach, w jakich działał laser. Jest to jednakże całkiem normalne i nie powinno się się tym martwić. Nie trać czasu i kasy na częste depilacje zwykłymi sposobami i sprawdź jak ze znakomitym skutkiem funkcjonuje depilacja laserowa!

  Data dodania: 09 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sklep dla osób starszych i niepełnosprawnych »

  Oferuje sprzęty medyczne, rehabilitacyjne, ortopedyczne, produkty do likwidacji barier architektonicznych i ułatwiające poruszanie się oraz artykuły higieniczne i pielęgnacyjne.Oferujemy produkty wysokiej jakości, renomowanych Polskich i zagranicznych producentów.Oferta kierowana jest przede wszystkim do osób starszych, niepełnosprawnych oraz ich opiekunów.

  Data dodania: 21 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fale radiowe w kosmetyce i kriolipoliza »

  Przy skorzystaniu cryo royal wykonasz zabieg kriolipolizy jak i liposukcj ultradziekowej głowicą z falą akustyczną. Współczesne gogle Eye sens wspólnie z nowej generacji kosmetykami Blane genialnie zadbają o skórę dookoła oczu. Redukcja zmarszczek i cieni pod oczami. Do wyszczuplania sylwetki proponowany jest Ice Lipo Laser, innymi słowy tzw. zimny laser. Niezbędnym aparatem kosmetycznym w twoim salonie jest mezoterapia beziglowa. Firma SIYA dysponuje w ofercie najelpsze sprzęty kosmetyczne - nowości. Rewelacyjny sprzęt kosmetyczny wykorzystujący fale radiowe Focus RF. Tylko u nas najlepsze promocje.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Aparatura medyczna

Aparatura medyczna - nowa strona:

Adres:
Centralne odkurzacze
|katalog seo| Katalogi SEO |