Centralne odkurzacze

Strony związane z hasłem 'tłumaczenia':

 • Wodzisław Śląski »

  W obecnych czasach wrasta liczba międzynarodowych powiązań biznesowych. W takich powiązaniach gospodarczych ważną role odrywają profesjonalni tłumacze, którzy zapewniają dokładne tłumaczenia zarówno rozmów handlowych jak i też zawieranych umów gospodarczych. W każdym zakątku Polski jest taki tłumacz. Tak samo jest w powiecie Wodzisław Śląski, gdzie takim godnym polecenia tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego jest Maria Siemaszkiewicz, absolwentka filologi germańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Tłumaczem przysięgłym jest od roku 1986, kiedy to zdała wymagane egzaminy państwowe i została wpisana na listę prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości. Wykonuje tłumaczenia dokumentów medycznych, finansowych i medycznych oraz materiałów edukacyjnych. Na stronie internetowej www.tlumaczwodzislaw.pl tłumacz ten prezentuje pełną ofertę swoich usług tłumaczeniowych. Klientami tej tłumaczki są osoby indywidualne, firmy i instytucje publiczne z Wodzisławia Śląskiego i miejscowości ościennych. W Wodzisławiu Śląskim tłumaczenia wykonuje wielu tłumaczy ale tłumaczenia wykonywane przez Marię Siemaszkiewicz wyróżniają się pełnym profesjonalizmem.

  Data dodania: 29 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ruslan.pl - Kursy językowe i korepetycje z dojazdem »

  Ruslan.pl organizuje kursy językowe z dojazdem dla firm i osób prywatnych- dzieci, młodzieży i dorosłych. Oferujemy kursy językowe (język angielski, język niemiecki, język rosyjski, język hiszpański) oraz korepetycje (język polski, matematyka, historia, biologia, geografia, chemia, fizyka). Przygotowujemy do następujacych egzaminów: egzamin maturalny, egzamin gimnazjalny oraz egzamin szóstoklasisty. Oferujemy kursy firmowe i kursy języka specjalistycznego. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych wykładowców w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu . Oferujemy również tłumaczenia pisemne z języka angielskiego i niemieckiego oraz usługi z zakresu BHP (pomiary środowiskowe, pomiary natężenia oświetlenia, wentylacji, temperatury, wilgotności, hałasu). http://www.ruslan.pl Wrocław. Serdecznie zapraszamy.Kontakt: tel. 600 700 144 biuro@ruslan.pl http://www.ruslan.pl

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Biuro przekładów MIW powstało na kresach stolicy 3 lata temu, jednakże lokal ten nie ogranicza kancelarii tłumaczeń w przedkładaniu tłumaczeń zaledwie firmom ze stolicy, wręcz przeciwnie. Przy użyciu rozległej bazy profesjonalnych tłumaczy z wielu gmin, agencja translacji MIW tworzy tłumaczenia w Szczecinie, Radomiu bądź Białymstoku i to bez względu na to, czy tłumaczenie przeprowadza tłumacz chińskiego, tłumacz włoskiego bądź tłumacz angielskiego. Szansa uzyskiwania przekładów w obrębie całego kraju odnosi się również do prostych tłumaczeń pisemnych, tłumaczeń przysięgłych, a nawet tłumaczeń konsekutywnych.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki – tłumaczenia z języka niemieckiego »

  Niemiecki – Tłumacz przysięgły języka niemieckiego oferuje tłumaczenia pisemne i ustne, zwykłe i poświadczone tzw. tłumaczenia przysięgłe oraz tłumaczenia specjalistyczne, zwłaszcza w zakresie prawa, ekonomii i ubezpieczeń.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Globalcontact reklama »

  Aby podnieść sprzedaż materiałów warto skorzystać z oferty reklama na wschodzie. W obecnych okresach nader istotna jest reklama w Rosji, reklamująca firmy za naszą granicą Unii Europejskiej. Jakimś z kanałów zgarnięcia konsumenta jest telemarketing zagraniczny, jest od nadzwyczaj funkcjonalny. W celu poznania dużo większej liczby niuansów polecamy do spojrzenia na witrynę WWW globalcontact.pl. Globalcontact specjalizuje się w pertraktowaniu między firmami z kraju a państwami za granicą. Gospodarki za wschodnią granicą oferują prawdopodobieństwo zbycia kolosalnej miary materiałów po dochodowych opłatach. Nawiązując współpracę z firmami na wschodzie konieczna jest usługa tłumaczenia rosyjski. Egzystencja instytucji uzależnione jest od porcji scedowanego materiału, przeto wybitnie ważne jest wyjście na sektory cudzoziemskie. Z instytucjami z innego państwa da się kontaktować się procedurą e-mailową wykonując mailing zagraniczny.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Korekta tekstów »

  Zajmuję się korektą i redakcją tekstów. Wykonuję zlecenia dla firm, wydawnictw i osób prywatnych. Teksty, z którymi pracuję, to przede wszystkim literatura, teksty reklamowe, dokumenty firmowe i prace naukowe. Wykonuję korekty przed składem i po składzie tekstu. Korekta tylko z pozoru wydaje się nietrudną sztuką. To nie tylko kwestia błędów ortograficznych i gramatycznych lub kiepskiego stylu. Tak naprawdę ważne jest położenie każdej spacji, każdej kropki i każdego przecinka. Takie elementy są dla niedoświadczonego korektora trudne do poprawy, a czytelnik zobaczy, że "coś nie gra", nawet gdy nie wie, o co dokładnie chodzi. Dlatego ważne jest, by skorzystać z usług doświadczonego korektora. Zapraszam do zapoznania się z moimi dotychczasowymi pracami korektorskimi oraz cennikiem redakcji i korekty tekstu.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Oleśnica »

  Szkoła językowa i biuro tłumaczeń Wort działa w Oleśnicy, we Wrocławiu, a także na całym Dolnym Śląsku. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych na każdym etapie nauki. Posiadamy bogatą wiedzę dydaktyczną. Uczymy języka już od 15 lat. Dodatkowo prowadzimy kursy przygotowawcze do matury, testów gimnazjalnych. A może wyjeżdżasz za granicę do pracy a nie znasz języka? Mamy i ofertę dla Ciebie. W krótkim czasie nauczymy Cię komunikatywnie rozmawiać po niemiecku lub angielsku. Grupy które prowadzimy są 2-4 osobowe, dzięki czemu efekty z nauki są zdecydowanie większe niż u konkurencji. Dodatkowo prowadzimy tłumaczenia w Oleśnicy w najniższej cenie na rynku. Zapraszamy do Naszego biura w Oleśnicy lub prosimy o kontakt.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  Obecnie, w świecie gdzie obieg informacji i dostępność międzynarodowych kontaktów jest bezproblemowa, solidne przekłady prawnicze jak i innego typu są nadzwyczaj pożądanym typem usługi. Chcemy zaproponować naszym klientom tłumaczenia prawnicze polegające na tłumaczeniu dokumentów handlowych, umów, kontraktów i innych plików mających znaczenie z punktu widzenia każdej działalności zarobkowej. Biuro tłumaczeń IBT proponuje dodatkowo usługi tłumaczeń technicznych, medycznych a także lokalizację stron internetowych. Nasza propozycja obejmuje taksację tłumaczeń na bazie tekstów źródłowych w ciągu godziny oraz całościową obsługę w trakcie całego przebiegu przekładu. Naszym klientom pomagamy przezwyciężać barierę lingwistyczną, która może nieraz powstrzymać rozwijanie działalności za granicą czy też współpracę z zagranicznymi wspólnikami. Tłumaczenia prawnicze, medyczne, czy tłumaczenia instrukcji wymagają rozległego doświadczenia i serca do przekładów. Nasze biuro tłumaczeń współdziała z doświadczoną załogą tłumaczy, którzy swoją pracę traktują bardzo obowiązkowo ale też jako pasję. Wykonujemy przekłady pisemne i ustne tekstów specjalistycznych i zwykłych. Zachęcamy do zaznajomienia się z ciekawymi cenami tłumaczeń, cennik tłumaczenia języka francuskiego to już 30 PLN za jedyną stronę obliczeniową. Dla naszych regularnych jak i nowych zleceniodawców przygotowaliśmy zniżki za dużą objętość dokumentów i rabaty za powtórzenia.

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • RabbitOffice Wirtualne Biuro we Wrocławiu »

  Przerażają Cię ceny wynajmu biura?Potrzebujesz adresu do rejestracji, który nie byłby Twoim domowym? Chcesz zredukować koszty stałe w swojej firmie? Rejestrujesz firmę i chciałbyś posiadać prestiżowy adres w centrum Wrocławia? Nie potrzebujesz biura a do kontaktu z klientami firmy używasz głównie telefonu i internetu?Jeśli odpowiedziałeś "TAK" na przynajmniej jedno pytanie wirtualne biuro Rabbit Office jest dla Ciebie idealne!Wirtualne biuro we Wrocławiu, które zawsze idzie na rękę swoim klientom. Bez zbędnych kaucji i formalności otrzymujesz tani adres wirtualny do rejestracji swojej firmy. Rabbit Office to tani wirtualny adres przy najdroższej ulicy we Wrocławiu – Świdnickiej. Dzięki nam nie musisz już dłużej wykonywać irytujących czynności biurowych, ani przepłacać za czynsz. Możesz całkowicie skoncentrować się na własnej działalności. Cena już od 100zł brutto miesięcznie.W zamian uzyskujesz:Prestiżowy adresOdbieranie korespondencjiSkanowanie korespondencji Oferujemy również pakiety zawierające kompleksową obsługę księgową, porady prawne oraz tłumaczenia językowe. Złap króliczka ;)Zapraszamy do RabbitOffice! Najlepsze wirtualne biuro Wrocław.

  Data dodania: 07 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX »

  Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX zajmuje się specjalistycznymi tłumaczeniami w ponad 30 językach świata. Propozycja obejmuje tłumaczenia przysięgłe i zwykłe, zarówno pisemne jak i ustne. Najpopularniejsze zlecenia, dotyczące tłumaczenia projektów unijnych oraz dokumentów samochodowych firma realizuje w trybie przyspieszonym. Dodatkowo zatrudnieni w LYNX fachowcy proponują również specjalistyczne przekłady z obszaru takich dziedzin jak: medycyna, chemia, informatyka, prawo, biznes czy technika. Wszyscy kontrahenci Kancelarii mogą liczyć na kompetentną i kompleksową obsługę na najwyższym pułapie, a także punktualną adaptację zamówień. LYNX zapewnia także bardzo rywalizujące ceny oraz możliwość uzyskania ciekawych rabatów. Więcej szczegółowych informacji dotyczących przedstawianej propozycji znaleźć można na stronie internetowej.

  Data dodania: 30 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Jurkowska »

  Witamy serdecznie na witrynie profesjonalnego biura usług lingwistycznych Tłumacz-Jurkowska! Zespół pracowników biura składa się z wybitnych fachowców posiadających długoletnie doświadczenie w pracy w kraju jak również za granicą.Nasze biuro realizuje zamówienia na usługi jak tłumaczenia przysięgłe Szczecin, oraz specjalistyczne i techniczne. Zapewniamy także tłumaczy podczas wyjazdów firmowych. Decydując się na opcję tłumacz niemieckiego Szczecin,albo kursy językowe czy konwersacje klienci mają pewność co do jakości usługi. na samej stronie firmowej biura biuro tłumaczeń Szczecin zapoznać się można z zakresem proponowanych usług jak również cennikiem. Zapraszamy!

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  Biuro Tłumaczeń oferuje tanie tłumaczenia pisemne. Dokonujemy tłumaczeń wszelkich dokumentów w kilkudziesięciu językach. Realizujemy: - tłumaczenia zwykłe (tłumaczenia nie wymagające pieczęci tłumacza przysięgłego - podania, życiorysy, korespondencje, instrukcje obsługi) - tłumaczenia przysięgłe (świadectwa i dyplomy, dowody rejestracyjne, umowy kupna-sprzedaży, dokumentacje ubezpieczeniowe, metryki i akty urodzenia, małżeństwa, zgonu) - tłumaczenia specjalistyczne (tłumaczenia wymagające konsultacji ze specjalistami z różnych dziedzin - medycyny, prawa, ekonomii) Każde zlecone nam tłumaczenia przeprowadzamy z należytą starannością dbając o jak najbardziej wiarygodne oddanie treści oryginału.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • MCT tłumacz przysięgły angielskiego »

  By poprawnie przetłumaczyć tekst, potrzeba nie tylko bardzo dobrej znajomości języka, ale i tematyki, której dotyczy. Istotne są również umiejętności stylistyczne oraz poprawna korekcja pod kątem językowym. Niewielu tłumaczy jest w stanie spełnić każdy z powyższych aspektów, jednak specjaliści z Mazowieckiego Centrum Tłumaczeń tak. Posiadają oni na koncie wiele zrobionych tłumaczeń pisemnych, zarówno tych przysięgłych jak i nieprzysięgłych. Doświadczeni są również w tłumaczeniu symultanicznym jak i konsekutywnym. Wykonają korektę tekstów już przetłumaczonych a także napiszą nowe teksty na zlecenie klienta. Ich pracę cechuje szybki termin realizacji a także wiele pozytywnych referencji. Zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową Biura, gdyż dzięki niej można dowiedzieć się wielu informacji na temat jego działalności.

  Data dodania: 22 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Warszawa »

  Tłumaczenia specjalistyczne to dziedzina, od której nasze biuro tłumaczeń rozpoczynało swoją działalność na rynku translatorycznym. Dzięki temu, mogą mieć Państwo pewność, że żaden tekst nie sprawi naszym Tłumaczom problemu. Biuro Tłumaczeń Diuna SC - najlepsza jakość na rynku tłumaczeń specjalistycznych! Tłumaczenie - techniczne, zwykłe, przysięgłe - na wczoraj, na dziś, na jutro - dla nas nie ma zleceń zbyt trudnych. Zachęcamy zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne do wypróbowania naszych usług. Siedziba naszego biura tłumaczeń mieści się w Warszawie, lecz działamy na terenie całego kraju, zarówno na polu tłumaczeń pisemnych jak i ustnych.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • biuro tłumaczeń Kraków »

  Krakowskie biuro tłumaczeń Avista - atrakcyjne ceny i szybkie terminy realizacji. Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego - promocyjne ceny na tłumaczenia zwykłe i poświadczone z ukraińskiego i rosyjskiego. Tłumaczymy ze wszystkich języków europejskich i pozaeuropejskich, m.in. z angielskiego, niemieckiego, litewskiego, rumuńskiego, bułgarskiego i innych.Wykonujemy tłumaczenia ustne, pisemne: zwykłe i poświadczone, oraz specjalistyczne (techniczne, prawne, księgowe, medyczne i inne). Prowadzimy również usługę podnajmu powierzchni biurowej - wirtualne biuro, z obsługą korespondencji i sekretariatu (po polsku, angielsku i rosyjsku!).

  Data dodania: 15 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych Atominium »

  Tłumaczymy dla największych światowych koncernów oraz czołowych polskich i zagranicznych firm. Dzięki konkurencyjnej, zróżnicowanej ofercie z naszych doświadczeń korzystają także mniejsze przedsiębiorstwa oraz klienci indywidualni. Naszym dziełem są tłumaczenia tekstów znajdujących się na materiałach reklamowych znanych firm z sektora FMCG. Wykonujemy wysokospecjalistyczne przekłady dokumentacji technicznych, realizujemy tłumaczenia z branży IT. Nasi tłumacze symultaniczni ulepszają komunikację na międzynarodowych konferencjach o zróżnicowanej tematyce.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Warszawa »

  Biuro Tłumaczeń Lidaria w Warszawie. Tanie tłumaczenia pisemne przysięgłe, specjalistyczne i ustne. Niskie stawki, szybkie terminy. Sprawdź! Zadzwoń! Świadczymy swoje usługi zarówno dla Klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Stawiamy na najwyższą jakość i zadowolenie naszych Klientów. Wykonujemy tłumaczenia z każdej dziedziny i każdego języka. Wystarczy wysłać do nas tekst lub skan dokumentu, a my w ciągu 15 minut odeślemy bezpłatną wycenę.

  Data dodania: 18 02 2017 · szczegóły wpisu »
Centralne odkurzacze
|katalog seo| Katalogi SEO |