Centralne odkurzacze

Strony związane z hasłem 'Śląsk':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Darmowe ogłoszenia w internecie i ktalog firm »

  Ogólnopolski portal darmowych ogłoszeń i darmowy katalog firm. Dodaj darmowe ogłoszenia drobne z wielu kategorii praca, nieruchomości, motoryzacja, ubezpieczenia, turystyka, usługi, uroda i inne w Twojej okolicy. Darmowy katalog firm, zamieść bezpłatnie wizytówkę swojej firmy.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wodzisław Śląski »

  W obecnych czasach wrasta liczba międzynarodowych powiązań biznesowych. W takich powiązaniach gospodarczych ważną role odrywają profesjonalni tłumacze, którzy zapewniają dokładne tłumaczenia zarówno rozmów handlowych jak i też zawieranych umów gospodarczych. W każdym zakątku Polski jest taki tłumacz. Tak samo jest w powiecie Wodzisław Śląski, gdzie takim godnym polecenia tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego jest Maria Siemaszkiewicz, absolwentka filologi germańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Tłumaczem przysięgłym jest od roku 1986, kiedy to zdała wymagane egzaminy państwowe i została wpisana na listę prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości. Wykonuje tłumaczenia dokumentów medycznych, finansowych i medycznych oraz materiałów edukacyjnych. Na stronie internetowej www.tlumaczwodzislaw.pl tłumacz ten prezentuje pełną ofertę swoich usług tłumaczeniowych. Klientami tej tłumaczki są osoby indywidualne, firmy i instytucje publiczne z Wodzisławia Śląskiego i miejscowości ościennych. W Wodzisławiu Śląskim tłumaczenia wykonuje wielu tłumaczy ale tłumaczenia wykonywane przez Marię Siemaszkiewicz wyróżniają się pełnym profesjonalizmem.

  Data dodania: 29 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kaweccy Będzin. Sosnowiec. Dąbrowa Górnicza. Katowice. »

  Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c. Będzin. Sosnowiec. Dąbrowa Górnicza. Czeladź. Siemianowice Śląskie. Bytom. Katowice. Śląsk. Tel. 509050305, 505100668. Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę. Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe: podatkowej księgi przychodów i rozchodów ksiąg rachunkowych ryczałtu ewidencjonowanego rejestru zakupu i sprzedaży VAT ewidencji środków trwałych i wyposażenia deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT sprawozdań finansowych dokumentacji i rozliczeń z ZUS obsługi kadrowo-płacowej firm m. in.: umowy o pracę, umowy zlecenia, listy płac reprezentowania klienta w US, ZUS i innych instytucjach na podstawie udzielonego pełnomocnictwa wyprowadzania zaległości podatkowych sprawozdań statystycznych do GUS rocznych zeznań podatkowych pomocy przy rozpoczęciu działalności innych usług według potrzeb i życzenia klienta. Oferujemy również pomoc osobom pracującym za granicą odzyskać zapłacony za granicą podatek. Naszą specjalnością są rozliczenia podatkowe w: Niemczech Wielkiej Brytanii oraz Holandii. Wykonujemy Świadectwa Energetyczne, Certyfikaty Energetyczne budynków i lokali. http://www.kaweccygroup.pl Kaweccy s.c. ul. Podwale 2 42-500 Będzin woj. śląskie tel. 509 050 305, 505 100 668 tel/fax: 32 761 98 97 www.kaweccygroup.pl

  Data dodania: 21 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy Fotograf Ślubny »

  Unikalna fotografia ślubna dla ludzi zdecydowanych na profesjonalną fotografię ślubną. Niezwykłe momenty uchwycone na zdjęciach z klasą. Zdjęcia ślubne tworzone na terenie Śląska i całego kraju.Firma FotoKreatywnie: Nieustannie marzyłem o tym, żeby robić w życiu to, co kocham i co sprawia mi najwięcej radości. Kiedy w mych dłoniach pojawił się aparat fotograficzny, czułem że zostanie w nich już na stałe, natomiast kiedy zacząłem komponować zdjęcia weselne, wiedziałem że spełnia się moje marzenie. Fotografia ślubna to temat nadzwyczaj pasjonujący, ale też odpowiedzialny, to też kreując swoje zdjęcia, nie mogę sobie pozwolić na żadne ograniczenia, dlatego korzystam z jedynie wysokiej jakości zawodowego sprzętu marki Nikon. Podobnie moje albumy oraz odbitki fotograficzne zamawiam u sprawdzonych i zaufanych kontrahentów.

  Data dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Tychy »

  Nowo powstała muliagnecja RCU działająca na terenie całej w Polski może stać się jedną z najlepiej rozwijających się firm oferujących usługi ubezpieczeniowe. Nasza oferta uwzględnia ubezpieczenia niemal z każdego resortu. Polecamy szczególnie ubezpieczenia Tychy solidnej placówki obejmującej niemal wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe w naszym kraju. Ubezpieczenia Tychy na Śląsku to między innymi: NNW, Assistance, AC, OC dla klientów biznesowych i osób prywatnych. Chętnie dopasowującym nasz program ubezpieczeniowy do potrzeb klienta. Kupiłeś samochód? a może nowe mieszkanie? Chcesz ubezpieczyć swoje zdrowie pracowników lub własne? Jeżeli odpowiesz sobie na któreś z powyższych pytań "TAK" zgłoś się do naszego punktu w Tychach.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia sprzedam, kupię »


  Ogłoszenia sprzedam zdołają zostać niesłychanie rychło zamieszczone w Internecie przez każdego z userów. Trzeba zaledwie wejść do naszego portalu i bezpłatnie umieścić oferty bez rejestracji i logowania. Interfejs serwisu jest jasny, dlatego nawet jeśli nie umieszczaliście wcale swoich ofert w internecie, będziecie w stanie sobie z tym poradzić wprost porywająco. Gdyby więc dodasz u nas własne anonse, będziesz pewny, iż zaintrygowanie twoimi produktami znacznie wzrośnie. W tym serwisie ogłoszeniowym każdy ma możliwość dodawania ogłoszeń regionalnych na ten przykład mogą to być ogłoszenia warszawskie bądź ogloszenia radom, a oraz ogłoszenia wrocław, za sprawą wprowadzonej regionalizacji wasze anonse stają się w istocie sprawne i dynamicznie docierają do większości nowych nabywców.

  Data dodania: 02 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne i wprawne biuro rachunkowe Śląsk »

  Biuro rachunkowe Śląsk proponuje posługi zarówno księgowe jak i rachunkowe na najwyższym pułapie. Na dodatek pochłaniamy się kierowaniem ksiąg przychodów i rozchodów, przez wzgląd czemu w kwestiach rachunkowych nasi interesanci mają zgodę.Wyrażamy także naszych klientów w ramach organów zewnętrznej kontroli finansowej. Nasze kancelaria księgowe to zespół zawodowców w obszarze spraw rachunkowych i spraw płac oraz kadr. Wszelkiego użytkownika uważamy indywidualnie i darzymy pieczą księgową jego firmę. Naszą misją jest dobro petenta. Podajemy poparcie przez wysuwanie pozytywnej rąk do otworzenia i oprowadzania polskiej działalności ekonomicznej.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ppozycjonowanie firmowe Śląska »

  Większość najbardziej znanych wyszukiwarek na czele z Google niewątpliwie uwzględni Twoją stronę WWW pod kątem wyników w pierwszej dziesiątce. Wystarczy podjąć męską decyzję: - tak! Decyduje się na pozycjonowanie mojej firmy. A firma Darteye rozpocznie swoją pracę nad zdobywaniem zaufania wyszukiwarek. Zapytasz pewnie pozycjonowanie Śląsk w regionie województwa, czy to dobry pomysł? Jakie wymierne korzyści pozycjonowanie Ci zapewni? Jeżeli firma mieści się w tym regionie to dość kluczowe, a objawi się to po zwiększonej ilości zleceń i kontaktów telefonicznych. Zapraszam, zatem do podjęcia właściwej decyzji i kontakcie z www.darteye.pl.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tychy »

  Tani i dobry mechanik w mieście Tychy w samym centrum aglomeracji Górnego Śląska. Nasz serwis jest polecany przez setki klientów z Tychów i okolicznych miejscowości. Na to zaufanie jakim obdarzają nas klienci zapracowaliśmy sobie ciężką pracą przez ponad 20 lat. Takie doświadczenie czyni nas nie kwestionowanym liderem na Tyskim rynku usług motoryzacyjnych. Jeżeli nie chcesz testować nowych warsztatów na własnym samochodzie - zapraszamy do nas. Dla waszej wygody uruchomiliśmy także usługi wulkanizacji opon Tychy, oraz serwis klimatyzacji samochodowej. Przyjedź do nas i przekonaj się sam, że liczby nie kłamią. Dodatkowo jeżeli szukasz oferujemy dla naszych klientów pomoc drogowa Katowice.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak promować Wrocław? »

  Stolica Dolnego Śląska jest wdzięcznym celem promocji. Od kilku lat miasto rozwija się wyjątkowo szybko. Wie o tym ekipa zarządzająca. Wiceprezydent Michał Janicki Wrocław promuje także od strony Euro 2012. Miasto w czerwcu przeżyje oblężenie fanów piłki nożnej i chociaż opinie są różne, Wrocław wydaje się przygotowany na przyjęcie gości. Wrocław to jednak nie tylko jeden z przystanków mistrzostw Europy. Jest jednym z najbardziej wyrazistych Polskich miast i jedynym, w którym osiedliły się krasnale. To chyba najważniejszy punkt trasy turystycznej po mieście. Chcesz wiedzieć więcej o Wrocławiu? Wejdź i wyrób sobie własną opinię.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogólnopolska Informacja Gospodarcza »

  Jesteśmy oddziałem dolnośląsko-opolskim Ogólnopolskiej Sieci Informacji Miejskich (OSiM) która w 1991 rozpoczęła swoją działalność. Na dzień dzisiejszy jest największą siecią w Polsce. Zajmujemy się informacją gospodarczą, medyczną i turystyczną drogą telefoniczną i mailową. Udzielamy informacji przez telefon z ogólnopolskiego nr. 19434 jednakowego na terenie całej Polski, wybierając kierunek na poszczególny nasz oddział. Kierujemy bezpośrednio klientów do firm produkcyjnych, handlowych i usługowych, w pierwszej kolejności do firm bezpośrednio współpracujących z naszą informacją. Zajmujemy się także bazami danych. Posiadamy największą bazę danych firm regionu dolnośląsko-opolskiego. Na stronie znajduje się szczegółowa wyszukiwarka firm z danymi o firmie( strona www firmy, zdjęcia logo, opis, słowa kluczowe i mapka dojazdowa).Zajmujemy się także ofertami handlowymi i usługowymi polskimi jak i zagranicznymi rozsyłając je do firm współpracujących z naszym oddziałem jak i kojarzeniem firm chcących nawiązać współpracę z innymi firmami. Tworzymy także strony www firmom współpracującym z naszą informacją a poprzez wprowadzanie do wyszukiwarki promujemy firmy na naszym regionie jak i na terenie całej Polski. Na stronie pod linkiem PARTNERZY znajdują się ośrodki naszej informacji działające w Polsce. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne dekoracje okienne »

  Nie od dzisiaj wiadomo, że żaluzje są połączeniem starej dobrej klasyki z nowoczesnością. To pozwala nam mniemać, że centrum dekoracji okiennych mieszczących się w Centrum Handlowym Agata zapewni wam zaspokojenie wszelkich doznań. Naszym szablonowym artykułem są rolety rzymskie i dekoracyjne. proste a zarazem skuteczne w zapewnianiu prywatności tudzież rozproszenia światła. Zapraszamy serdecznie na zakupy, oferujemy wiele gratisów najczęściej są to rolety materiałowe plisowane. Czesto występują jako dodatek do rolet zaciemniających DKL, a zamontowanie dodatku FPN pozwoli uzyskać tak zwany efekt dwóch rolet w jednej.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Napędy podnośników dla niepełnosprawnych »

  Do napędu wysokich podnośników dla niepełnosprawnych odbierających ruch z wału przekaźnikowego służy uniwersalny układ napędowy WOM, pozwalający na uzyskanie obrotów niezależnych o dwu zakresach i tzw. obrotów zależnych od ruchu podnośnika. Napęd pompy podnośnika hydraulicznego przenoszony jest przez koła, które obracają się zawsze przy włączonym sprzęgle. W celu uzyskania obrotów, zależnych od ruchu ciągnika umieszczono przekładnię kół, która przy przełączeniu sprzęgła w lewą stronę umożliwia uzyskanie prędkości zależnej WOM. Wówczas zachowana jest stała proporcja prędkości obrotowej wału odbioru mocy w stosunku do przebytej drogi przez podnośnik, przy włączeniu dowolnej przekładni w układzie napędowym. Bardzo wygodne w eksploatacji ciągnika jest dodatkowe sprzęgło cierne WOM, które pozwala na wyłączanie napędu maszyn towarzyszących bez potrzeby zatrzymywania ciągnika oraz na zahamowanie hamulcem, nie napędzającej już, ale jeszcze obracającej się, końcówki wału pod wpływem bezwładności obrotowych mas maszyny towarzyszącej. Układ kierowniczy ciągnika wyposażony jest w serwomechanizm zmniejszający wydatnie wysiłek kierowcy. Zespół serwomechanizmu składa się z hydraulicznej pompy olejowej zębatej, zespołu suwakowo-zaworowego z tłokiem i cylindrem roboczym oraz układu dźwigni i cięgien przenoszących działanie serwomechanizmu na mechanizm wyłączania sprzęgieł bocznych. Ciśnienie wytwarzane przez pompę układu takiego wpodnośnika, a skierowane do układu serwomechanizmu, powoduje około sześciokrotne zmniejszenie siły potrzebnej do wyłączenia sprzęgła.

  Data dodania: 20 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stolarstwo Kula »

  Firma powstała w 1977 roku i jest firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem. Od początku zajmowała się wyposażeniem wnętrz. Dzieki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Wysoka jakość oferowanych produktów i usług jest naszą najlepszą reklamą.

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep wędkarski - CARPMIX.PL »

  Internetowy sklep wędkarski CARPMIX.PL został stworzony z myślą o miłośnikach karpiowania oraz wędkarstwa gruntowego. W asortymencie naszego sklepu posiadamy kilkaset produktów wędkarskich, począwszy od drobnych akcesoriów jak haki czy krętliki, przez wędki, kołowrotki, podbieraki a na sprzęcie biwakowym i zdalnie sterowanych łódkach zanętowych skończywszy. W naszym sklepie można zaopatrzyć się zarówno na krótki wypad z wędkami, jak i na długie zasiadki oraz zawody wędkarskie. Oferujemy produkty wielu znanych i docenianych firm wędkarskich, między innymi: Tica, Daiwa, Cormoran, Skarp, Piet Vogel, Traper, Trend, Garantbaits, Bandit Carp, Mistrall, Prologic czy Owner. Zapraszamy także do naszego sklepu stacjonarnego w Bielsku-Białej, przy ul. Milusińskich 2. Wstąp do nas i sprawdź czego Ci jeszcze brakuje by złowić okaz życia!!!

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • DEPART - Wypożyczalnia Samochodów »

  Informujemy ze nasze usługi to : Rent a car airport Wrocław, rent a car Wrocław, airport rent a car airport wrocław, copernicus airport, wypożyczalnia samochodów oraz busów Wrocław, wypożyczalnia samochodów oraz busów Wrocław, wypożyczalnia samochodów na imprezy i wesela dolnośląskie, wypożyczalnia samochodów, wynajem krótko i długoterminowym, wypożyczalnia samochodów oraz busów Oława, wypożyczalnia samochodów oraz busów Oleśnica, wynajem samochody osobowe Wrocław, Wrocław, copernicus airport, wynajem ekskluzywnych aut na wesela województwo dolnośląskie, dolnośląskie oraz śląskie, wynajem aut za granicę do Austrii oraz Niemiec, Breslau rent a car

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektanci Kariery »

  Projektanci kariery to portal ofert pracy i szkoleń zebranych w jednym miejscu. Pracodawcy i firmy szkoleniowe mogą umieść za darmo ofertę szkoleń lub ofertę pracy i skorzystać z specjalnego panelu do rekrutacji kandydatów na szkolenia i pracowników. Możesz mieć małe biuro w jednym miejscu i skrócić swój czas pracy. Zarejestrowały się u nas talenty z kraju i zagranicy. Kandydatom pomożemy napisać poprawne CV i list motywacyjny także podpowiemy jak zachować się na rozmowie kwalifikacyjnej. Posiadamy oferty pracy z pup, wup, eures oraz zamieszczonych poprzez agencje pracy oraz przedsiębiorców z województwa opolskiego, śląskiego oraz dolnośląskiego. Najczęstsze oferty pracy z zagranicy to oferty pracy z Holandii, Belgii, Norwegii, Niemiec, Włoch oraz Austrii. Na stronie www.projektancikariery.pl zamieszczone są ciekawe informacje z rynku pracy, badania rynku oraz blog www.pracaszkolenia.pl. Miasta, z których mamy oferty pracy: Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Głogów, Zielona Góra, Opole, Katowice, Gliwice, Bytom, Zabrze, Rybnik, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza, Bielsko-Biała.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Ślubna »

  Szukacie fotografa, dzięki któremu Wasze zdjęcia ślubne będą wyjątkowe? Ania i Piotrek - dwa Dziwaki z charakteru i nazwiska. Jesteśmy jak ogień i woda ... ...i jak dwie krople wody... a wszystko co robimy, robimy zawsze we dwoje. Oferujemy: indywidualne podejście do każdego ślubu niebanalne spojrzenie, oryginalne kadry, wysokiej jakości zdjęcia poddane autorskiej obróbce, możliwość zamówienia indywidualnie projektowanych fotoalbumów i odbitek, bogaty wybór kolorów i wzornictwa albumów Fotografujemy w całej Polsce. Śląsk, Kraków, Warszawa, Londyn, Paryż, - dojedziemy w każde miejsce w Polsce i na Świecie!!! Więcej informacji na stronie www.fotodziwaki.pl

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowy Rybnik »

  Biuro Rachunkowe Hossa w Rybniku specjalizuje się w obsłudze firm w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac. Świadczymy usługi wszelkim podmiotom gospodarczym, również spoza Rybnika. Zapewniamy stabilność, jesteśmy godnym zaufania partnerem dla naszych klientów od wielu lat. Oferujemy atrakcyjne ceny. Przekonaj się osobiście zadzwoń lub spotkaj się z nami. Mamy najniższe ceny w regionie. Znamy się na księgowości profesjonalnie biuro rachunkowe istnieje od 2004r. Naszym mottem jest zadowolenie klienta za jakość prowadzonych usług oraz niska cena jaką prowadzona jest usługa. Biuro jest zlokalizowane w centrum Rybnika z dogodnym parkingiem dla klientów. Zapraszamy Biuro Rachunkowe Hossa

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bielizna damska, męska i erotyczna »

  Sklep z bielizną damską, męską i erotyczną mieszczący się w Świętochłowicach na ul. Beskidzkiej 3. W Stoisko8.pl to również sklep internetowy posiadający w swojej ofercie między innymi biustonosze, staniki, rajstopy, skarpety, pończochy, szaliki, piżamy, bokserki, slipy, stringi, bieliznę erotyczną. Zapraszamy do naszego sklepu w Świętochłowicach osoby z pobliskich miast: Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Bytom i inne.

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
Centralne odkurzacze
|katalog seo| Katalogi SEO |