Centralne odkurzacze

Strony związane z hasłem 'protetyka':

 • Dentorama - stomatologia Łódź »

  Dentorama – prywatna praktyka stomatologiczna działająca od 2006, prowadzona przez lekarzy stomatologów z ponad 10-cio letnim stażem zawodowym (studia ukończone w 1999r.). Zajmujemy się implantoprotetyką (implanty, odbudowa uzębienia na implantach), stomatologią zachowawczą (estetyczne wypełnienia kompozytowe, kolorowe wypełnienia dla dzieci do zębów mlecznych), leczeniem kanałowym z użyciem endometru (elektroniczny pomiar długości kanału korzeniowego), stomatologią estetyczną (usuwanie kamienia i osadu nazębnego, piaskowanie zębów, korony pełnoceramiczne, licówki porcelanowe, wybielanie zębów – profesjonalną lampą wybielającą w gabinecie stomatologicznym), protetyką stomatologiczną (protezy bezklamrowe na elementach precyzyjnych, korony i mosty bez podbudowy metalowej na materiale Cyrkon, odbudowa zębów na korzeniach) – duże prace protetyczne są wykonywane z użyciem łuku twarzowego i artykulatora – najbardziej precyzyjny sposób odtwarzania prawidłowych kontaktów międzyzębowych, chirurgią stomatologiczną (usuwanie zębów), leczeniem chorób błony śluzowej (szynowanie rozchwianych zębów szynami z włókien szklanych, skalingi – ultradźwiękowe usuwanie kamienia nazębnego). Gabinet jest klimatyzowany, narzędzia stomatologiczne są sterylizowane w nowoczesnym autoklawie i pakietowane w sterylne pakiety. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług ! Stomatologia Łódź, ul. Zgierska 69, tel. 42 640 68 03.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie stomatologiczne Piotrków Tryb. »

  W Piotrkowie Trybunalskim zapraszamy do odwiedzenia naszego lekarza stomatologa protetyka. Usługi na najwyższym poziomie - najlepszych materiałach. Dla pacjentów z bólem pod telefonem czeka usługa prywatnej pomocy stomatologicznej na zasadzie pogotowia stomatologicznego w dni wolne od pracy, w godzinach 8 - 14 nasz dentysta. W przypadku jakichkolwiek problemów z protezami, pod telefonem czeka protetyk, oferujący całodobową naprawę protez akrylowych. Przyjdź do naszego gabinetu i sprawdź najtańszą ofertę na protezy akrylowe lub umów się na bezpłatny przegląd www.stomatologiapiotrkow.pl Pogotowie stomatologiczne dostępne jest po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerami podanymi na stronie www.stomatologiapiotrkow.pl w podanych godzinach.

  Data dodania: 17 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Luxdent - protezy »

  Salon dentystyczny Luxdent oferuje gamę usług, dzięki którym na dłużej zachowasz zdrowy, olśniewający bielą, uśmiech, tak istotny w czasie każdego, przede wszystkim pierwszego, kontaktu. Salon Luxdent proponuje zabiegi dentystyczne na najwyższym, światowym poziomie, przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, w niezwykle przystępnej cenie. Zapraszamy na darmowe wizyty kontrolne i adaptacyjne dla dzieci. Proponujemy scaling, piaskowanie, licówki, kompleksowe leczenie kanałowe, zabiegi ekstrakcyjne i szeroki wachlarz usług protetycznych i wybielanie. Wyjątkowo gorąco zapraszamy najmłodszych pacjentów, bo wiemy jak ważne jest wypracowanie stosowanych nawyków od wczesnego dzieciństwa. Dzięki regularnej profilaktyce zbyteczne stają się zabiegi inwazyjne. Wszystkie informacje na temat oferowanych przez nas usług, cennik oraz kontakt znajdziecie Państwo na stronie:

  Data dodania: 18 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet ortopedyczny Łódź »

  Wykonawstwo ortez oraz sprzętu ortopedycznego poleca firma ORTO PRO. Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby po amputacji kończyn, z kikutami rąk i nóg oraz osoby które chcą wymienić swoją starą protezę na nową. W zakładzie ortopedycznym wykonywane są przymiarki oraz przerabiane są stare protezy. Zakład wyposażony jest w przymierzalnie i lustrownie gdzie można na spokojnie przejść się w nowej protezie i lepiej ją dopasować. W zakładzie wykonuje się oprócz standardowych protez również protezy nietypowe i nowoczesne takie jak protezy mioelektryczne, protezy hybrydowe, i protezy kosmetyczne. Wykonywane są także leje protezowe. Zakład zajmuje się także aparatami stabilizującymi i ortezami. Szczególnie często dopasowywane są ortezy typu afo i dafo oraz hkafo. Ortezy stosowane są nie tylko do stabilizacji uszkodzeń ortopedycznych ale także do naprawy wad stawu kolanowego, w walce z przepukliną oponowo rdzeniową i w chorobie Heinego Medina. Zakład jako jeden z mnielicznych posiada pionizator. Zapraszamy do mailowania do dzwonienia. Ortopedzi ORTO PRO również świadczą swe usługi i prowadzą przymiarki na miejscu u klienta. ORTO PRO Łódź.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • NAMYSŁOWSCY implanty gliwice »

  Wszystkich zainteresowanych najlepszą jakością usług stomatologicznych, przeprowadzanych przez doświadczonych a także wykształconych lekarzy, zapraszamy do nas. Jesteśmy Specjalistyczną Praktyką Ortodontyczno - Implantologiczną. W zasięgu naszych usług znajdą Państwo nie tylko wszelakie czynności związane z ortodoncją oraz implantologią, ale też z protetyką, higieną, chirurgią stomatologiczną i estetyką. Przeprowadzamy usługi kompleksowe, mamy nowoczesną aparaturę oraz przeszkolony personel. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, służymy fachową poradą i naszym profesjonalizmem. Dokładamy wszelakich starań, by nasi klienci jak i pacjenci byli usatysfakcjonowani. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony:

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Eskulap - protetyka »

  Pragniesz się cieszyć zdrowym oraz pięknym uśmiechem? Zapraszamy do odwiedzenia Niepublicznego Zakładu Opieki Stomatologicznej Centrum Stomatologii ESKULAP w Szczecinie. Prowadzimy naszą działalność od 1999 roku i zyskaliśmy zaufanie wielu pacjentów, jacy niezwykle cenią sobie najwyższą jakość świadczonych usług a także przyjazną atmosferę która panuje w naszych gabinetach. Nasi lekarze to specjaliści wszystkich dziedzin stomatologii, oferujemy pomoc w zakresie chirurgii, endodoncji, ortodoncji, implantologii, pedodoncji, protetyki, czy stomatologii estetycznej. W Centrum Eskulap funkcjonuje pogotowie stomatologiczne, czynne także w niedziele jak i święta. Zapraszamy na stronę internetową:

  Data dodania: 18 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Viscardi - wybielanie »

  Praktyka Stomatologiczna Viscardi, to najlepszy wybór dla tych, którzy potrzebują pomocy profesjonalnych i doświadczonych ekspertów z dziedziny stomatologii. Profesjonalizm, rzetelność, jak również wysoki poziom świadczonych usług, to najważniejsze cele dla Viscardi. W swojej zasobnej ofercie mieści takie usługi jak: leczenie zachowawcze, stomatologia dziecięca, leczenie periodontologiczne, chirurgiczne, protetyczne, ortodoncja, implantologia oraz endodoncja. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, ze szczególną uwagą, tak by zapewnić komfort i bezpieczeństwo. Konkurencyjnie niskie ceny adekwatne do usług to dodatkowe atuty. Więcej informacji na stronie: http://www.viscardi.com.pl

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • DENTIM Ortodoncja katowice »

  Zachęcamy każdą osobę posiadającą jakiekolwiek problemy z uzębieniem, do odwiedzenia strony internetowej pierwszorzędnej kliniki DENTIM, oferującej swoje usługi w Katowicach. Zapewniamy naszym pacjentom tanie leczenie, wykonywane w przyjaznej atmosferze. Nasze działanie jest skuteczne, bo do przeprowadzanych zabiegów używamy sprzętów i materiałów, pochodzących od wyłącznie renomowanych producentów. Przeprowadzamy takie zabiegi jak: lakowanie, lakierowanie, polerowanie, piaskowanie, wybielanie, uzupełnianie ubytków. W tej ofercie znajdziecie również Państwo perfekcyjne rozwiązania protetyczne oraz implantologiczne, jakie raz na zawsze rozwikłają problem braków w uzębieniu. Proponujemy także pomoc w rozwiązaniu problemu, jakim jest krzywy zgryz. Mamy do zaoferowania naszym klientom innowacyjne aparaty ortodontyczne, jakie przywróci zębom pożądany kształt. Zapraszamy na stronę internetową Kliniki DENTIM.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • A&MDENT - gabinet dentystyczny »

  Stomatolog gorzow - Gabinet A&DENT istnieje od 2004 roku, przez te lata zyskałyśmy zaufanie pacjentów, kierując się zasadą: leczyć profesjonalnie i z empatią. Gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt. Na bieżąco śledzimy nowości stomatologiczne i poszerzamy swoją wiedzę i uczymy się nowych umiejętności. Dentystka gorzow to droga do Twojego zdrowia. Dentystka gorzow oferuje: [*]stomatologia zachowawcza z endodoncją [*]stomatologia estetyczna i dziecięca [*]periodontologia [*]chirurgia stomatologiczna [*]protetyka [*]profilaktyka stomatologiczna [*]rentgen - Radiwizjografia – nowoczesne obrazowanie promieniowaniem rentgenowskim, nie wymaga kliszy, zdjęcie widoczne jest od razu na ekranie monitora, można je poddać niezbędnej obróbce, promieniowanie 10x mniejsze od tradycyjnego rtg. Leczenie indywidualnie dopasowane do pacjenta, kompleksowe i szczegółowo zaplanowane, zakończone sukcesem, to nasze priorytety.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fan-Dent - implanty »

  Stomatologia - dział medycyny zajmujący się działaniem, patologiami i leczeniem zębów, przyzębia, języka, błony śluzowej i innych tkanek jamy ustnej oraz ją otaczających, a też stawu skroniowo-żuchwowego człowieka. Takie zabiegi wykonuje Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Fan - Dent z Gdańska. Przeprowadzamy leczenie precyzyjnie z metodami propagowanymi przez,, Europejskie Stowarzyszenie Czyste Leczenie’’ podpierane przez Stowarzyszenie,,Primum non Nocere’’ i wytyczne AESIC (Assocition for European Safety & Infection Control in Dentistry). Rejestracji mogą Państwo dokonać osobiście, mailowo albo telefonicznie. Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Łódź »

  Stomatolodzy i ortodonci z łódzkiej kliniki Mixdental to specjaliści, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie usług dentystycznych mogą poszczycić się zaufaniem wielu pacjentów. Implanty zębowe są zakładane osobom w różnym wieku i o zróżnicowanym stopniu problemów z jamą ustną i uzębieniem. Realizując swoje działania od wielu lat i zdobywając nowe doświadczenia ortodoncja Mixdental Łódź osiąga doskonałe wyniki i dba o zdrowie zębów pacjentów. Stomatologia Wawrzynkiewicz oferuje zarówno takie usługi jak implanty Łódź, protetyka i chirurgia szczękowa a także rentgen zębów. Używając aparatu cyfrowego generacji Gendex marki Kavo gabinet RTG wykonuje zdjęcia cefalometryczne czaszki boczne. Dzięki temu skuteczność leczenia jamy ustnej i korygowania licznych nieprawidłowości, takich jak chociażby wady zgryzu, jest niemalże stuprocentowa. Stomatologia Mixdental z Łodzi wykonuje ekstrakcje zębów, chemisekcje a dentyści pracują na implantach firmy MIS. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą stomatologiczną i referencjami od klientów z Łodzi. Ortodoncja Wawrzynkiewicz jest do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Aparat ortodontyczny Katowice »

  Wiele dzieci boi się stomatologów, dlatego też gwarantujemy miłą i niestresującą kurację. Jest to propozycja w szczególności skierowana do dzieci, których zęby nie mają jeszcze na tyle odpornego szkliwa, by się samodzielnie bronić przed działaniem bakterii. Zachęcamy więc rodziców do zaznajomienia się z naszą propozycją i wybór najlepszej dla ich dziecka terapii. Danuta Borczyk Stomatologia ośmiela do zapoznania się z naszą ofertą. Prowadzimy działalność od wielu lat i w tym czasie udało nam się zdobyć zaufanie wielu pacjentów. Wieloletnie przeżycie i wiecznie poszerzająca się wiedza dają gwarancję pięknego uśmiechu i zdrowej jamy ustnej na wiele lat. Zależy nam na wszelkim pacjencie, dlatego zapraszamy na naszą stronę:

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologiczno - Lekarskie w Kole »

  Centrum Stomatologiczno - Lekarskie w Kole powstało w 2000 roku. Już od kilkunastu lat świadczymy specjalistyczne usługi z zakresu stomatologii ogólnej, estetycznej, zachowawczej, ortodoncji oraz chirurgii stomatologicznej i protetyki. Dzięki stałej współpracy z zespołem doświadczonych lekarzy stomatologów, reprezentujących wszystkie dyscypliny stomatologiczne, w naszej klinice oferujemy kompleksowe leczenie dentystyczne.Zakres leczenia:stomatologia zachowawcza,stomatologia estetyczna,stomatologia dziecięca, ortodoncja ( aparaty stałe i aparaty ruchome), leczenie kanałowe (endodoncja) pod mikroskopem, protetyka, implanty, wybielanie zębów, chirurgia stomatologiczna, profilaktyka stomatologiczna, periodontologia.Świadectwem stosowania najnowszych metod i technologii w naszym Centrum Stomatologiczno-Lekarskim jest przyznany certyfikat jakości ISO w 2010 roku.Wykwalifikowany personel oraz przystępne ceny sprawią, że w naszych gabinetach stomatologicznych poczujecie się Państwo wyjątkowo.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Implantologia Opole »

  Jesteśmy doświadczonym zespołem stomatologów, którzy prowadzą prywatną klinikę od 20 lat. Pomimo posiadanej wiedzy teoretycznej i praktycznej, wciąż podnosimy swoje kwalifikacje na szkoleniach związanych m.in. z protetyką i implantologią. Oferujemy najwyższej klasy miłą obsługę. Korzystamy także z nowoczesnej aparatury, która umożliwia nam precyzyjnie i bezboleśnie przeprowadzać najbardziej złożone zabiegi. Możliwa jest u nas tomografia Opole i dzięki niej potrafimy prędko określić metodę leczenia pacjenta. W naszych gabinetach prowadzimy zabiegi związane z chirurgią stomatologiczną, periodontologią, stomatologią estetyczną, ortodoncją. Kładziemy także duży nacisk na dbanie o higienę, a dodatkowo profilaktykę stomatologiczną. Nasz dentysta opole potrafi również precyzyjnie wstawić implanty i wyprodukować leczenie kanałowe.

  Data dodania: 29 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Borczyk Ekstrakcja ósemki »

  Każdy wie, że zdrowy i piękny uśmiech daje poczucie komfortu i wspiera sukces zawodowy i towarzyski. Aby zapewnić sobie olśniewający wygląd zębów należy współdziałać z tak profesjonalnymi i odpowiednio wyposażonymi klinikami stomatologicznymi jak nasza. Słyniemy z tego, że odnajdujmy bezpieczne rozwiązanie każdego problemu uzębienia. Zajmujemy się wszystkimi istniejącymi dziedzinami stomatologii - implantologią, endodncją, protetyką, ortodoncją i innymi. Współpracujemy z najważniejszymi laboratoriami, a nasza klinika jest zaopatrzona w najnowsze sprzęty do diagnostyki, które nie są osiągalne w innych gabinetach. Nigdy nie postępujemy szablonowo. Leczenie dobieramy oddzielnie do każdego pacjenta, łącząc różne metody leczenia, co zawsze skutkuje sukcesem przekraczającym przewidywania klienta. Zapoznanie się z naszą ofertą na stronie internetowej pozwoli Państwu na wybranie odpowiedniej usługi dla siebie i rozważanie jej w domowym zaciszu przed konsultacją z lekarzem.

  Data dodania: 03 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Schelldent - Dentysta Bydgoszcz »

  Gabinet stomatologiczny Schelldent oferuje szereg profesjonalnych usług. Znajdziesz tutaj rozwiązanie większości problemów z uzębieniem. Swoją pomocą w gabinecie służą: dentysta, stomatolog, chirurg szczękowy. Gabinet oferuje usługi z zakresu chirurgii, ortodoncji i periodontologii, wśród nich znajdują się: leczenie kanałowe, leczenie wad zgryzu, chorób przyzębia. Można również skorzystać z usług stomatologicznych i implantologicznych, między innymi: bezbolesne leczenie, bezinwazyjne wszczepianie implantów.

  Data dodania: 06 01 2018 · szczegóły wpisu »
Centralne odkurzacze
|katalog seo| Katalogi SEO |