Centralne odkurzacze

Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Nieprawidłowe zachowania związane z przyjmowaniem pokarmu związane są z zaburzeniami karmienia i odżywiania. Do najczęstszych należą anoreksja psychiczna, bulimia psychiczna oraz napadowe objadanie się. Stają się one coraz bardziej powszechne, zapadają na nie nawet małe dzieci, młodzież, dorośli. Anoreksja sprowadza się do tego, że nawet bardzo szczupła osoba widzi siebie jako zbyt grubą i dąży do ciągłego ograniczania jedzenia, w skrajnych przypadkach doprowadzając się do śmierci spowodowanej wyniszczeniem organizmu. Bulimia to objadanie się i zwracanie przyjętego pożywienia z lęku przed przyrostem masy ciała, chociaż wygląd fizyczny jest ważny, nie jest on zniekształcony tak jak w anoreksji. Napadowe objadanie to objadanie się bez zwracania pożywienia. Podstawową formą leczenie zaburzeń odżywiania jest psychoterapia. W Częstochowie miejscem do którego można się udać jest psychoterapeutyczne centrum Mandala, które również zajmuje się leczeniem zaburzeń odżywiania. Mandala prowadzi leczenie psychoterapeutyczne w nurcie Gestalt i poznawczo-behawioralnym, znajduje się w centrum miasta i jest doskonale skomunikowana. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • tynki nowy sacz »

  Tynki Nowy Sącz i okolice.Naszą główną działalnoscią są tynki tradycyjne.Specjalizujemy sie w tynkach cementowo wapiennych. Tynki nasze nadają sie do malowania bez innych dodadkowych prac typu szpachlowanie.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • GRANIT CZYSZCZENIE, POLEROWANIE Warszawa, Siedlce »

  Firma usługowa marmur.co realizuje usługi w zakresie: Szlifowanie, polerowanie, oraz czyszczenie marmuru, granitu, lastriko, trawertynu. Krystalizacja marmuru, lastryko - efekt rozlanej wody. Impregnacja hydrofobowa. Wyrównywanie nierówności pomiędzy płytkami, równanie podłóg. Pokazy szlifu, możliwość osiągnięcia różnego poziomu wybłyszczenia w zależności od wymagań klienta. Działamy na terenie całej polski. Posiadamy bogate doświadczenie na rynku usług kamieniarskich. Istniejemy od 2001 roku i wciąż dynamicznie się rozwijamy. Korzyści jakie otrzymujemy po wykonanej renowacji posadzki: * wyciągnięcie naturalnej głębi koloru * większa odporność na zabrudzenia * zwiększenie twardości posadzki * uzyskanie doskonałej gładzi i lustrzanego połysku Naszym atutem jest doświadczenie, wieloletnia praktyka, odbyte szkolenia, oraz bardzo rozbudowany park maszynowy do szlifowania i polerowania wszelkiego rodzaju powierzchni kamiennych: lastryka, betonu, marmuru, granitu, trawertynu. Kontakt: Firma Usługowa Błysk tel: 515 903 076 www.marmur.co

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wykończenia mieszkań Warszawa »

  Remonty i wykończenia w Warszawie, to bardzo konkurencyjny rynek, na którym mogą pozostać jedynie te firmy, które wykonują swoje prace na bardzo wysokim poziomie. Firma Riw-Bud istnieje na rynku już od 1991 roku. Remonty mieszkań, remonty domów, remonty biur - wszystko to może zaoferować Państwu nasza firma. Pracownicy to doświadczeni od wielu już lat specjaliści. Jesteśmy w stanie wykonać właściwie każde nawet największe i najbardziej skomplikowane zlecenie. Klient chroniony jest zapisami w umowie, podpisywanej przed rozpoczęciem prac. Po ich zakończeniu wystawiona zostaje dla Państwa faktura VAT. To co najbardziej lubią zamawiający to wysoka jakość usług ale też przejrzystość całej umowy i brak ukrytych kosztów. To wszystko my możemy Państwu zapewnić. Remonty i wykończenia mieszkań w Warszawie, to bardzo konkurencyjny rynek, na którym mogą pozostać tylko te firmy, które wykonują swoje prace na najwyższym poziomie. Firma Riw-Bud istnieje na rynku już od 1991 roku. . Remonty mieszkań, remonty domów, remonty biur - wszystko to może zaoferować Państwu nasza firma. Pracownicy to doświadczeni od wielu już lat ludzie. Jesteśmy w stanie wykonać każde nawet największe i najbardziej skomplikowane zlecenie. Klient chroniony jest zapisami w umowie, podpisywanej przed rozpoczęciem prac. Po ich zakończeniu wystawiona zostaje dla Państwa faktura. To co najbardziej lubią zamawiający to wysoka jakość usług ale również przejrzystość całej umowy i brak ukrytych kosztów. To wszystko możemy Państwu zapewnić.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Piktogramy »

  Chroń swój budynek, poznaj nasze produkty. Ochrona przeciwpożarowa to fundament skutecznego istnienia danej jednostki. Należy właściwie zadbać o wdrożenie wszystkich norm oraz przepisów dotyczących znakowania informacyjnego. Nasza spółka skupia się na produkcji oraz doradztwie w obszarze polityki PPOŻ. Profesjonalne znaki ochrony przeciwpożarowej. Wykwalifikowany zespół pomoże Ci w wyborze odpowiednich znaków oświetlenia górnego oraz dolnego, a także wskaże niezbędne piktogramy, które należy rozmieścić w budynku. Nasze credo od 16 lat jest profesjonalizm, dokładność oraz najlepszy standard obsługi Kontrahenta. Namawiamy do zapoznania się z naszą ofertą znaków przeciwpożarowych oraz kolejnych znakowań na naszej stronie domowej.

  Data dodania: 16 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Strażacki Żar-Poż sprzęt pożarniczy pompy szlamowe »

  Internetowy Sklep Strażacki Oferujemy motopompy i pompy honda, subaru, gaśnice, agregaty prądotwórcze, węże pożarnicze, torby R1, art. ppoż, wyposażenie strażackie. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem jednostek ochrony ppoż w sprzęt strażacki, medyczny, kołnierze ortopedyczne, butle tlenowe, obuwie strażackie, umundurowanie strażaka, latarki, węże strażackie, armatura, aparaty oddechowe. Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego sklepu, nasza oferta jest regularnie poszerzana, staramy się jak najbardziej dopasować do potrzeb naszych głównych klientów-strażaków tak aby będąc w akcji mogli czuć się bezpiecznie używając sprzętu z naszego sklepu. Pompy szlamowe i pływające Węże Strażackie Hełmy dla strażaków

  Data dodania: 14 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domki drewniane Łódź »

  Budujemy domki drewniane w Łodzi i okolicach. Specjalizujemy się w domkach całorocznych oraz ogrodowych. Do produkcji wykorzystujemy jedynie polskie drewno, głównie sosnowe. Domki całoroczne ocieplamy wełną mineralną o standardowej grubości 10cm, a na życzenie 15cm. Taka warstwa izolacji zapewnia komfortowe użytkowanie obiektu w trakcie sezonu zimowego. Domki ogrodowe występują bez ociepleń, ich przeznaczeniem są głównie ogrody działkowe ROD. Wiele z naszych realizacji można obejrzeć w okolicach Łodzi oraz Poznania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz przejrzenia galerii naszych wcześniejszych produkcji. Szczególnie polecamy nasz ostatni projekt domku całorocznego Weronika.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Napędy podnośników dla niepełnosprawnych »

  Do napędu wysokich podnośników dla niepełnosprawnych odbierających ruch z wału przekaźnikowego służy uniwersalny układ napędowy WOM, pozwalający na uzyskanie obrotów niezależnych o dwu zakresach i tzw. obrotów zależnych od ruchu podnośnika. Napęd pompy podnośnika hydraulicznego przenoszony jest przez koła, które obracają się zawsze przy włączonym sprzęgle. W celu uzyskania obrotów, zależnych od ruchu ciągnika umieszczono przekładnię kół, która przy przełączeniu sprzęgła w lewą stronę umożliwia uzyskanie prędkości zależnej WOM. Wówczas zachowana jest stała proporcja prędkości obrotowej wału odbioru mocy w stosunku do przebytej drogi przez podnośnik, przy włączeniu dowolnej przekładni w układzie napędowym. Bardzo wygodne w eksploatacji ciągnika jest dodatkowe sprzęgło cierne WOM, które pozwala na wyłączanie napędu maszyn towarzyszących bez potrzeby zatrzymywania ciągnika oraz na zahamowanie hamulcem, nie napędzającej już, ale jeszcze obracającej się, końcówki wału pod wpływem bezwładności obrotowych mas maszyny towarzyszącej. Układ kierowniczy ciągnika wyposażony jest w serwomechanizm zmniejszający wydatnie wysiłek kierowcy. Zespół serwomechanizmu składa się z hydraulicznej pompy olejowej zębatej, zespołu suwakowo-zaworowego z tłokiem i cylindrem roboczym oraz układu dźwigni i cięgien przenoszących działanie serwomechanizmu na mechanizm wyłączania sprzęgieł bocznych. Ciśnienie wytwarzane przez pompę układu takiego wpodnośnika, a skierowane do układu serwomechanizmu, powoduje około sześciokrotne zmniejszenie siły potrzebnej do wyłączenia sprzęgła.

  Data dodania: 20 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka i hydraulika »

  Pneumatyka i hydraulika w Pneumat System to grupa specjalistycznych węży przemysłowych w postaci : 1. Wysokojakościowych węży spożywczych. Węże spożywcze gumowe wzmocnione kordami tekstylnymi i stalowymi. Węże spożywcze do alkoholu, mleka itd. Wąż spożywczy spełniający wymogi dyrektywy UE. 2. Ssawne modele węży odciągowych wykonanych z poliuretanu. Węże poliuretanowe do odciągu odpadów. Węże poliuretanowe ze stalową spiralą. Węże poliuretanowe POLIURETANO FLEX to dobry wybór ! 3. Niezawodne węże do betonu. Węże do betonu i piaskowania wykonane zostały z czarnej gumy. Wąż do betonu o dużych zakresach temperatury pracy.

  Data dodania: 02 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Archiwizacja Dokumentów - Prime-Progress »

  PRIME-PROGRESS ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW Główne czynniki mające kluczowe znaczenie na niższą cenę naszych usług: - bez pośrednictwa i podwykonawców–nawet 50% taniej - nie doliczamy 23% VAT - materiały archiwizacyjne prosto od producenta - własne narzędzia pracy Nasza oferta: 1. archiwizacja dokumentów i ich porządkowanie 2. wprowadzanie danych do komputera 3. brakowanie i niszczenie dokumentów 4. obsługa archiwum u Klienta 5. sprzedaż – teczki bezkwasowe, pudła bezkwasowe, materiały biuro@prime-progress.pl www.prime-progress.pl

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • katalog firm »

  Katalog firm - tutaj znajdziesz dane o Firmach oraz instytucjach, produktach i usługach. W katalogu firm jest wyszukiwarka firm z danymi o firmie: strona www firmy, zdjęcia, logo firmy, opis działalności firmy, słowa kluczowe i mapka dojazdowa do firmy. Polecamy oferty handlowe oraz usługowe, kojarzymy firmy pragnące nawiązać współpracę z innymi firmami. Umieszczając wizytówkę swojej Firmy w katalogu firm masz pewność, że to skuteczna i dobra inwestycja na wzmocnienie popularności Twojej Firmy w Internecie oraz wypromować Firmę w solidny i efektywny sposób. Reklama to prawdopodobnie najpopularniejsza forma promocji dla każdej Firmy.

  Data dodania: 17 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Badania gruntów. »

  Firma Kruszland zajmuje się poszukiwaniem złóż kruszywa naturalnego, odwiertami próbnymi i prowadzi badania gruntów. Prowadzi usługi geotechniczne oraz próbne odwierty w celu pobrania próbek gruntu. Firma Kruszland posiada wiertło geologiczne i wykonuje badania gruntów do głębokości 30 metrów bieżących. Głównie prowadzone są odwierty z myślą o postawieniu żwirowni. Firma zajmuje się również pomocą w zakresie pozyskania koncesji na założenie żwirowni. Firma posiada mobilne wiertło dzięki któremu prowadzi odwierty geologiczne na terenie całego kraju, uzupełnia również mapy i dokumentacje geologiczną. Odwierty prowadzone są również pod szczególne inwestycje takie jak wieże, budowle i fermy wiatrowe. Polecamy serdecznie firmę geotechniczną Kruszland jako taniego i sprawdzonego partnera.

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • chemia budowlana »

  Chemia budowlana przewodnik to portal zasadniczo porządkujący wiedzę nt tego ważnego fragmentu materiałów budowlanych. Zawiera informację o: tynkach, zaprawach, klejach, farbach, silikonach, fugach, spoinach, impregnatach, systemach ociepleń, hydroizolacji, gładziach i tysiącach innych preparatów i mas stosowanych w budownictwie. Informacja ta pozwoli na orientacje zarówno co do zagadnień merytorycznych związanych z chemią budowlaną jak umożliwi poruszanie się w nieprzebranym oceanie propozycji setek producentów proponujących coraz to nowe asortymenty chemii budowlanej.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzatory sklep »

  Sklep internetowy KlimaExpert.pl oferuje fachowe doradztwo i sprzedaż z zakresu branż klimatyzacja, kurtyny powietrzne, nagrzewnice, promienniki podczerwieni oraz ogrzewanie nadmuchowe. W ofercie urządzenia firm Frico, Master, Termex, LG, Airwell, Fuji Electric, Aqua-air, Steel mobile, Desa oraz innych producentów w zależności od wymagań klientów. Zapraszamy do zakupów.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • materiały budowlane »

  Materiały budowlane, materiały izolacyjne są szczególnym przedmiotem zainteresowania jednego z największych i najnowocześniejszych polskich sklepów internetowych. Ten wzorowany na najlepszych amerykańskich wzorach budowlany sklep internetowy poza szeroką ofertą materiałów, maszyn i sprzętów budowlanych do domu i ogrodu oferuje olbrzymi zakres informacji uzupełniających, ułatwiających swobodne poruszanie się po rozbudowanej ofercie sklepu. Znajdziecie tu Państwo: aktualne ceny materiałów budowlanych - informator cenowy, przewodniki dotyczące wełny mineralnej, styropianu, chemii budowlanej, materiałów budowlanych, termoizolacji oraz bazy danych poświęcone projektom domów, ogrodów i wnętrz. Icmarket - materiały budowlane - to wielki sklep..

  Data dodania: 15 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent rur elektroinstalacyjnych - ELPLAST »

  P.P.H.U. ELPLAST s.c. produkuje rury elektroinstalacyjne z PCV a do nich złączki, uchwyty, puszki oraz wszystkie inne materiały elektroinstalacyjne. Firma powstała w 1983 roku w Łodzi, dzisiaj klienci działają w całej Polsce, wśród nich znajduje się bardzo wiele firm deweloperskich i operatorzy telewizji kablowej, telefonii oraz Internetu. Rury elektroinstalacyjne firmy Elplast z Łodzi znajdują zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej, domach prywatnych i firmach. Producent ma w swojej ofercie:• rury PCV, • złączki do rur elektroinstalacyjnych,• uchwyty do rur (zwykłe i zamykane) • puszki elektroinstalacyjne• paski zatrzaskowe i kołki instalacyjneMonterzy z całej Polski preferują nasze produkty z uwagi na ich unikalne właściwości (odpowiednie materiały zapewniają najbardziej odpowiednią twardość i łatwość przycinania rur, czy złączek). Przekłada się to na szybszą i przyjemniejszą pracę.Producent rur elektroinstalacyjnych z Łodzi poleca swoje produkty do kładzenia przewodów elektrycznych i telekomunikacyjnych.

  Data dodania: 29 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zatorski tworzywa konstrukcyjne »

  Przedsiębiorstwo ZATORSKI jest dystrybutorem elementów skrawanych oraz półfabrykatów z tworzyw konstrukcyjnych. Unikatowe powiązanie bogactw, kompetencji i doświadczenia tworzy zaawansowaną i całościowo funkcjonującą organizację, która jest uczciwym i przewidywalnym partnerem biznesowym. Wytwarzane przez Firmę prowadnice pod łańcuch, elementy formatowe, ślizgi do maszyn budowlanych, gwiazdy i koła podziałowe i inne elementy konstrukcyjne wykorzystywane są w procesach automatyzacji produkcji. Przedsiębiorstwo kooperuje z wieloma przedsiębiorstwami produkującymi żywność, farmaceutyki, środki transportu czy elementy konstrukcyjne. Przedsiębiorstwo ZATORSKI jest wiarygodnym partnerem w zakresie dostaw półfabrykatów. Wciąż w sprzedaży dostępne są pręty, blaty rozbiorowe oraz tuleje z wymienionych materiałów: PA6-G, PA6, POM C, PEEK, PTFE, PE, PP, PTFE, PVDF, PPSU, PMMA, PEI, Tekstolit lub PUR. Każde elementy znajdujące się w ofercie firmy cechuje wysoka jakość potwierdzona licznymi atestami i aprobatami technicznymi. Siedziba Firmy znajduje się się w Sochaczewie na ulicy Gawłowskiej 99. Aby odnaleźć stronę internetową Przedsiębiorstwa należy wpisać w wyszukiwarkę internetową następujące frazy: obróbka tworzyw, poliacetal, profile c stalowe, poliamid, frezowanie cnc. Zachęcamy do nawiązania współpracy.

  Data dodania: 02 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Warszawa »

  Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompleksowe rozwiązania w zakresie remontów mieszkań i przestrzeni biurowych. Wykończenia Warszawa, czy konieczność wyburzenia ścian lub przygotowania nowych nie są wyzwaniami, którym nie moglibyśmy sprostać. Nasi pracownicy od lat zajmują się pracami remontowymi, co gwarantuje doświadczenie i najwyższą jakość. Niezależnie od tego, czy zakresem prac jest malowanie Warszawa, czy przygotowanie instalacji elektrycznych, zawsze dbamy o bezpieczeństwo oraz zadowolenie i interes klienta.

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bramy przemysłowe, przeładunek, serwis bram »

  Kolbud Sp. z o.o. www.kolbud.pl jest krajowym dostawcą bram przemysłowych i urządzeń przeładunkowych. Na rynku istniejemy od ponad 20 lat. Ofertę kierujemy do klientów instytucjonalnych, generalnych wykonawców, projektantów, architektów, dealerów, i innych. W ofercie m.in: - przemysłowe bramy segmentowe - bramy szybkobieżne - bramy przeciwpożarowe - bramy i kraty rolowane - bramy wahadłowe - ogrodzenia przemysłowe Z zakresu techniki przeładunku oferujemy swoim klientom: - mosty przeładunkowe - rampy przewoźne - najazdowe szyny aluminiowe - podesty nożycowe - płyty i mosty sprężynowe - uszczelnienia do bram - stanowiska dostawiane DSP - akcesoria do przeładunku W ofercie posiadamy również - osłony dla spawalnictwa - kurtyny paskowe - wstęgi - pasy folii pvc Zapewniamy profesjonalny montaż i serwis bram przemysłowych i urządzeń przeładunkowych w całej Polsce. Nasz Zakład Serwisu oferuje w szczególności: - serwis bram segmentowych - serwis bram szybkobieżnych - serwis bram rolowanych - serwis bram ppoż. - serwis podestów nożycowych - serwis mostów przeładunkowych - umowy serwisowe Zapraszamy

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • okna drewniane »

  Po okresie zauroczenia stolarką plastikową okna drewniane zdobywają zwolenników. Szczególnie dotyczy to obiektów mieszkalnych o podwyższonym standardzie gdzie liczy się nie tylko cena ale i jakość. Nie bez znaczenia jest aspekt ekologiczny i większa świadomość . I taką stolarkę Państwu proponujemy. Firma POLIS z Bydgoszczy produkuje i montuje: okna, drzwi zewnętrzne, ogrody zimowe drewniano-aluminiowe, okiennice, witryny sklepowe. Wszystko to z drewna klejonego – sosna, dąb, modrzew, świerk. Posiadane doświadczenie, stosowane technologie oraz dobór odpowiednich materiałów pozwalają produkować wyroby o najwyższym standardzie. Na naszej firmowej stronie www prezentujemy szeroką gamę produktów / np. drzwi zewnętrzne /wraz z rozwiązaniami technicznymi co pozwala odwiedzającym poznać szczegóły oferty produkcyjnej spółki POLIS. Zapraszamy.

  Data dodania: 09 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Filc »

  Włókniny (filce) to bez wątpienia podstawowy, jak również nieodzowny składnik artykułów do zastosowań: ocieplających, higienicznych, filtracyjnycj albo też gospodarczych, motoryzacyjnych. Grupa TWE to wiodący producent włókniny o bezkonkurencyjnej jakości, uzyskanej dzięki doskonałemu zsynchronizowaniu doświadczenia, innowacyjnych technologii, jak również prawdziwej pasji. Obszerne spektrum możliwości modyfikacji tkaniny jaką jest włóknina, umożliwia nam sprawne ingerowanie w jej właściwości pod kontem wymagań i potrzeb klientów, którym gwarantujemy solidną, jak również zaangażowaną współpracę.

  Data dodania: 12 01 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa strona:

Adres:
Centralne odkurzacze
|katalog seo| Katalogi SEO |