Centralne odkurzacze

Architektura Podkategoria: Architektura

 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Nieprawidłowe zachowania związane z przyjmowaniem pokarmu związane są z zaburzeniami karmienia i odżywiania. Do najczęstszych należą anoreksja psychiczna, bulimia psychiczna oraz napadowe objadanie się. Stają się one coraz bardziej powszechne, zapadają na nie nawet małe dzieci, młodzież, dorośli. Anoreksja sprowadza się do tego, że nawet bardzo szczupła osoba widzi siebie jako zbyt grubą i dąży do ciągłego ograniczania jedzenia, w skrajnych przypadkach doprowadzając się do śmierci spowodowanej wyniszczeniem organizmu. Bulimia to objadanie się i zwracanie przyjętego pożywienia z lęku przed przyrostem masy ciała, chociaż wygląd fizyczny jest ważny, nie jest on zniekształcony tak jak w anoreksji. Napadowe objadanie to objadanie się bez zwracania pożywienia. Podstawową formą leczenie zaburzeń odżywiania jest psychoterapia. W Częstochowie miejscem do którego można się udać jest psychoterapeutyczne centrum Mandala, które również zajmuje się leczeniem zaburzeń odżywiania. Mandala prowadzi leczenie psychoterapeutyczne w nurcie Gestalt i poznawczo-behawioralnym, znajduje się w centrum miasta i jest doskonale skomunikowana. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Cdom Nowoczesne domy »

  Na stałe kooperujemy z najważniejszymi architektami, dzięki czemu możemy poszczycić się najlepszymi jakościowo planami domów i wnętrz. Przez naszą pracę, staramy się podnosić standard egzystowania i zagwarantować harmonię planowanego wnętrza. Nasze dotychczasowe projekty można zobaczyć w naszym salonie wystawowym. Branża budowlana i architektoniczna wymaga przede wszystkim doświadczenia i troskliwości o każdy detal. Zawsze urzeczywistniamy projekty naszych Klientów mając to na uwadze. Cdom zadba o Państwa zadowolenie i sprawne działanie. Więcej wiadomości o naszej aktywności zamieściliśmy na naszej stronie internetowej, do jakiej odwiedzenia ciepło skłaniamy:

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów kanadyjskich »

  Poszukujesz idealnego projektu swojego domu, masz wizję, aczkolwiek potrzebujesz zobaczyć projekt, by mieć pewność - zgłoś się do CentrumProjektow.eu z Bielska Białej. Nasza firma dysponuje bogatą ofertą projektów domów, garaży, budynków gospodarczych, stajni a także domków letniskowych. Proponujemy klientowi adaptację do działki, a także wedle życzenia nanosimy każde zmiany w gotowych już projektach. Znajdujemy się na rynku od lat i dzięki temu doskonale poznaliśmy specyfikę branży i w razie potrzeby służymy fachowym doradztwem. Wszystkie nasze projekty realizowane są przez świetnych architektów, jacy są na bieżąco ze wszystkimi przepisami prawa budowlanego. Zapraszamy do współpracy. Więcej o nas na stronie:

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Architektura

Architektura - nowa strona:

Adres:
Centralne odkurzacze
|katalog seo| Katalogi SEO |