Centralne odkurzacze

Oprogramowanie dla firm

Oprogramowanie dla firm Macrologic jest producentem oprogramowania ERP dla firm i przedsiębiorstw. Wykorzystywane jest w obszarach takich jak produkcja, logistyka, sprzedaż, kadry i płace, controlling, finanse. Klasyczny, zintegrowany system ERP, który pozwala kompleksowo zarządzać firmą. Oprogramowanie dla firm wspiera ewidencję i planowanie zasobów przedsiębiorstw (ERP), pozwala na efektywne zarządzanie informacją i wiedzą (KM, CRM) oraz umożliwia prowadzenie analiz zarządczych (BI). Doświadczenie, wynikające z 30-letniej działalności i współpracy z tysiącami polskich przedsiębiorców - spojrzenie konsultanta z zewnątrz - sprawiają, że umiemy wskazać specyficzne problemy konkretnej firmy. ERP, controlling, kadry i płace

Szczegóły strony www.macrologic.pl:

Podlinkuj stronę www.macrologic.pl:

Oprogramowanie dla firm

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 92

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • AutoCAD LT 2012 w ofercie promocyjnej Rivasoft.pl »

  Rivasoft.pl specjalizuje się sprzedaży oprogramowania CAD. W sklepie internetowym można zakupić aktualne wydanie programu AutoCAD LT 2012 PL lub oprogramowanie ZWCAD 2011. Polski dystrybutor oprogramowania oferuje również programy edukacyjne dla szkół - licencje Adobe, Corel, Microsoft, i inne. W ofercie znajdują się aplikacje przeznaczone dla użytku domowego, jak również dla zastosowań profesjonalnych i komercyjnych. W sprzedaży dostępne jest już najnowsza kolekcja pakietów Adobe Creative Suite 5.5, w tym m.in. Design Standard CS 5.5, Design Premium, Web Premium, Master Collection oraz Production Premium. Zachęcamy do odwiedzenia już dziś strony www.rivasoft.pl oraz zapoznania się z ofertą handlową i aktualnymi promocjami.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Vortal software »

  e-Program.pl to tematyczny vortal z oprogramowaniem, który służy użytkownikom jako źródło wartościowego i darmowego software. Do dyspozycji użytkowników oddane zostały najlepsze kategorie z najważniejszych kategorii software, w tym: bezpieczeństwo, narzędzia systemowe, narzędzia internetowe, audio, wideo, dom, firma, mobile i inne.

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • elektroniczny obieg dokumentów »

  Aplikacje workflow umożliwiają uporządkowanie oraz uproszczenie procesu obiegu wszystkich dokumentów, które występują w przedsiębiorstwie. Zastosowanie systemu elektronicznego obiegu dokumentów zapewnia dostęp do uporządkowanej bazy danych, w której gromadzone są informacje archiwalne, bieżące, systematycznie aktualizowane i zabezpieczone mechanizmami dostępu. Zarządzanie informacją jest wartością o ogromnym znaczeniu dla organizacji o czym przekonuje się coraz więcej firm. Problemy w międzydziałowej komunikacji i współpracy często upatrywane są w niewłaściwych obiegach dokumentów oraz informacji. Wciąż przyrastająca ilość dokumentów również nie jest czynnikiem, który tę sytuację poprawia. Pomysłem na rozwiązanie takich problemów jest wdrożenie systemu workflow. Najważniejsze procesy biznesowe, zachodzące w organizacji, dzięki automatyzacji zajmują dużo mniej czasu, zwiększając tym samym wydajność pracowników oraz organizację całych działów. Jako producent takich aplikacji polecamy autorskie rozwiązanie CCA UNIVE – program złożony z modułu do zarządzania dokumentami w formie elektronicznej oraz cyfrowego repozytorium.

  Data dodania: 15 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adobe oprogramowanie sklep »

  Istotną sprawą dla firm oraz ludzi fizycznych jest materia oryginalności zakupionego oprogramowania. Jeśli jednakże nie stać nas na każde aplikacje powinniśmy zastanowić się nad edycjami darmowymi lub – co wydajniejsze. Specjaliści ze sklepu justo.pl pomogą Państwu wybrać oprogramowanie adekwatne dla Waszych potrzeb i środków finansowych.
  Adobe Photoshop stosowany jest i przez amatorów, lubiących bawić się przeróbką zdjęć, jak i przez specjalistycznych informatyków oraz specjalistów. Adobe Photoshop to program, który nakreśla trendy pośród programów do obrazów rastrowych – należy przeto być na bieżąco z jego ostatnimi edycjami.

  Data dodania: 22 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Program magazynowy »

  W rozmaitych hala produkcyjnych, jak i firmach magazynowych doskonale spisuje się także specjalny program magazynowy Varico. Jest on czymś na podobieństwo elektronicznej księgowości, która może zastąpić papierkową robotę. Dzięki takiemu programowi odnalezienie danych a także dokumentacji jest o wiele szybsze i łatwiejsze. Co niezwykle ważne tego typu program księgowy jest znakomitym rozwiązaniem również dla osób, które ledwo co stawiają swe pierwsze kroki w rachunkowości. Jest on niezwykle łatwy w obsłudze, a co szalenie ważne, jego cena jest względnie niska, do jakości jak również atrybutów, jakie nam daje.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Polixel - systemy teleinformatyczne »

  Firma Polixel działa na rynku teleinformatycznym. Jest dostawcą różnorodnych rozwiązań z zakresu dostępu do sieci i tworzenia usług internetowych. Jeśli szukasz niezawodnego sprzętu do prezentacji audiowizualnych, chcesz mieć w pełni wyposażoną salę konferencyjną lub kino domowe, prowadzić wideokonferencje - zadzwoń. Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą i pomogą w wyborze. Projektory Infocus są idealnym wyborem dla szkół, kin, sal konferencyjnych i prezentacji biznesowych u klienta (lekkie projektory przenośne). Ponieważ jesteśmy jedynym autoryzowanym dystrybutorem w Polsce amerykańskich projektorów multimedialnych InFocus, gwarantujemy konkurencyjne ceny

  Data dodania: 16 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Erp systemy - Polkas »

  Prawie w każdym zakładzie usługowym użycie znajduje szeroko rozumiany system ERP, zawierający w sobie szereg przyszłościowych rozwiązań, pozwalających na maksymalną optymalizację przedsiębiorstwa (firmy, działalności jednoosobowej, spółki). Rozwiązań z tej dziedziny jest bardzie wiele, właściwie każde z nich realizuje odrębne zadania, jednakże alternatywą, na którą trzeba zwrócić priorytetową uwagę jest Sage Symfonia, wytworzona przede wszystkim o zadaniach realizowanych na płaszczyźnie stricte finansowej. Przejrzystością, a oprócz tego funkcjonalnością wyróżnia się również Symfonia Kraków, której misją jest szeroko rozumiana poprawa jakości realizowanych poprzez daną jednostkę funkcji.

  Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • navireo - ERP m.in dla piekarni i cukierni »

  Navireo – innowacyjny system ERP. Posiada szereg funkcji które ułatwiają pracę w piekarni oraz cukierni. Są one związane z obsługą zamówień i płatności, planowaniem specyficznej produkcji, zarządzaniem relacjami z klientami. Navireo wspiera m.in. specyfikę procesów handlowych i magazynowych. Oprogramowanie posiada pozytywną opinię o innowacyjności. Dzięki temu przy zakupie można skorzystać z ulgi technologicznej .

  Data dodania: 30 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • navireo – system ERP dla przemysłu mięsnego »

  Navireo – wielomodułowy system klasy ERP przystosowany dla firm z branży mięsnej. Obsługuje wszystkie obszary działalności przedsiębiorstwa od momentu planowania zaopatrzenia, aż po sprzedaż wyrobów. Zalety to m.in. usprawnienie kontaktu pomiędzy oddziałami firmy, wewnętrzna wymiana dokumentów oraz znaczne przyśpieszenie procesów logistycznych. Dzięki rozbudowanej architekturze navireo można dowolnie dopasować do indywidualnych potrzeb całego przedsiębiorstwa, jego działów, a nawet konkretnych użytkowników. System jest również w stanie generować dostosowane do specyfiki działalności raporty i analizy biznesowe.

  Data dodania: 11 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Program Comarch ERP Optima »

  Program Comarch ERP Optima jest zintegrowanym, nowoczesnym, stale aktualizowanym do zmieniających się przepisów i ulepszanym systemem do zarządzania małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Ma wielomodułową budowę i korzysta z jednej bazy danych, dzięki temu znajduje użytkowanie we wszystkich dziedzinach działalności firmy, a praca z jego wykorzystaniem jest szybka i efektywna. Na stronie optima.sklep.pl znajdziesz opis programu i poszczególnych modułów, pobierzesz wersję testową, sprawdzisz aktualne ceny i złożysz zamówienie.

  Data dodania: 21 11 2015 · szczegóły wpisu »
Centralne odkurzacze
|katalog seo| Katalogi SEO |