Centralne odkurzacze

Oprogramowanie dla firm

Oprogramowanie dla firm Macrologic jest producentem oprogramowania ERP dla firm i przedsiębiorstw. Wykorzystywane jest w obszarach takich jak produkcja, logistyka, sprzedaż, kadry i płace, controlling, finanse. Klasyczny, zintegrowany system ERP, który pozwala kompleksowo zarządzać firmą. Oprogramowanie dla firm wspiera ewidencję i planowanie zasobów przedsiębiorstw (ERP), pozwala na efektywne zarządzanie informacją i wiedzą (KM, CRM) oraz umożliwia prowadzenie analiz zarządczych (BI). Doświadczenie, wynikające z 30-letniej działalności i współpracy z tysiącami polskich przedsiębiorców - spojrzenie konsultanta z zewnątrz - sprawiają, że umiemy wskazać specyficzne problemy konkretnej firmy. ERP, controlling, kadry i płace

Szczegóły strony www.macrologic.pl:

Podlinkuj stronę www.macrologic.pl:

Oprogramowanie dla firm

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 53

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Vortal software »

  e-Program.pl to tematyczny vortal z oprogramowaniem, który służy użytkownikom jako źródło wartościowego i darmowego software. Do dyspozycji użytkowników oddane zostały najlepsze kategorie z najważniejszych kategorii software, w tym: bezpieczeństwo, narzędzia systemowe, narzędzia internetowe, audio, wideo, dom, firma, mobile i inne.

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa komputerów Kraków »

  Potrzebujesz dostać najdoskonalsze rozwiązania dla swojej firmy jeśli tak oraz szukasz serwisu komputerowego zgłoś się do nas Firma IT Herion dzięki szybkiej reakcji dostarczy wam dobre rozwiązania IT. Firma świadczy usługi typu: Serwis komputerów, Pogotowie komputerowe, Diagnostyką IT i Przywracanie danych. Herion zajmuje się również: Naprawą notebooków, Projektowaniem sieci, Konsultingiem IT. Aby sprawdzić pozostałą część oferty: Napisz do nas! Firma IT Herion - zawsze zapewnia profesjonalne przeznaczone dla Twojej firmy. Dzięki temu nie musisz sie martwić i możesz poświęcić swój czas na swoje potrzeby. Jest to spowodowane tym, że nasze pogotowie komputerowe dba przede wszystkim o realizacje potrzeb naszych klientów :] Pamiętaj! Herion jest to natychmiastowa pomoc: W razie sytuacji kryzysowych problemów niezwłocznie zadzwoń do nas. Zaraz po otrzymaniu informacji o problemie nasi specjaliści pojawią się do pomocy w naprawie komputera lub innego problemu.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ewidencja odpadów: Eko-Soft »

  Firma Eko-Soft specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania do ewidencji odpadów. W naszych programach można w łatwy sposób wystawiać karty przekazania odpadu, wprowadzać informacje o wytworzonych i zebranych odpadach, a także o instalacjach i procesach odzysku, jakim poddane zostały partie odpadów. Systematycznie prowadzona ewidencja pozwala uniknąć kar w przypadku kontroli urzędów. Na podstawie wprowadzonych wpisów program automatycznie generuje zestawienie zbiorcze o odpadach do urzędu marszałkowskiego. Posiadamy różne wersje, dostosowane do różnych rodzajów działalności. Podstawowa wersja "Wytwórcy" przeznaczona jest dla wytwarzających i zbierających odpady. "Recykling" skierowana jest do firm prowadzących odzysk i unieszkodliwianie, "ZSEiE i Baterie" dla zbierających zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Zapraszamy do pobrania i przetestowania programó

  Data dodania: 05 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • elektroniczny obieg dokumentów »

  Aplikacje workflow umożliwiają uporządkowanie oraz uproszczenie procesu obiegu wszystkich dokumentów, które występują w przedsiębiorstwie. Zastosowanie systemu elektronicznego obiegu dokumentów zapewnia dostęp do uporządkowanej bazy danych, w której gromadzone są informacje archiwalne, bieżące, systematycznie aktualizowane i zabezpieczone mechanizmami dostępu. Zarządzanie informacją jest wartością o ogromnym znaczeniu dla organizacji o czym przekonuje się coraz więcej firm. Problemy w międzydziałowej komunikacji i współpracy często upatrywane są w niewłaściwych obiegach dokumentów oraz informacji. Wciąż przyrastająca ilość dokumentów również nie jest czynnikiem, który tę sytuację poprawia. Pomysłem na rozwiązanie takich problemów jest wdrożenie systemu workflow. Najważniejsze procesy biznesowe, zachodzące w organizacji, dzięki automatyzacji zajmują dużo mniej czasu, zwiększając tym samym wydajność pracowników oraz organizację całych działów. Jako producent takich aplikacji polecamy autorskie rozwiązanie CCA UNIVE – program złożony z modułu do zarządzania dokumentami w formie elektronicznej oraz cyfrowego repozytorium.

  Data dodania: 15 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badanie zachowania użytkowników »

  Jeżeli chcą Państwo zbadać ruch na stronie www, dowiedzieć się czy układ strony jest przyjazny dla użytkownika, czy wzrok internauty przyciągany jest właśnie w tym miejscu, w którym Państwo tego oczekujecie najbardziej oraz czy Klient klika właśnie tam, gdzie było to planowane, to polecamy skorzystać z naszego najnowszego oprogramowania tropmy.net do badania usability stron www . Badanie strony www pozwoli ocenić Państwu jak poruszają się po stronie Użytkownicy i gdzie klikają. To niezbędna pomoc w znalezieniu obszarów newralgicznych strony, ukazująca miejsca najbardziej uczęszczane, a także te, które są pomijane podczas odwiedzin.

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Navireo - przyjazny system ERP »

  Navireo – nowoczesny, zintegrowany system klasy ERP. Idealny dla przedsiębiorstw, które potrzebują niezawodnego programu wspomagającego zarządzanie firmą. Program jest pakietem ściśle powiązanych modułów m. in. tj. sprzedaż, księga handlowa, kadry i płace, CRM, dzięki którym możliwe jest kompleksowe wsparcie przedsiębiorstwa. Może być dopasowany do potrzeb i specyfiki poszczególnych branż, a także stanowisk.

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adobe oprogramowanie sklep »

  Istotną sprawą dla firm oraz ludzi fizycznych jest materia oryginalności zakupionego oprogramowania. Jeśli jednakże nie stać nas na każde aplikacje powinniśmy zastanowić się nad edycjami darmowymi lub – co wydajniejsze. Specjaliści ze sklepu justo.pl pomogą Państwu wybrać oprogramowanie adekwatne dla Waszych potrzeb i środków finansowych.
  Adobe Photoshop stosowany jest i przez amatorów, lubiących bawić się przeróbką zdjęć, jak i przez specjalistycznych informatyków oraz specjalistów. Adobe Photoshop to program, który nakreśla trendy pośród programów do obrazów rastrowych – należy przeto być na bieżąco z jego ostatnimi edycjami.

  Data dodania: 22 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • navireo - ERP m.in dla piekarni i cukierni »

  Navireo – innowacyjny system ERP. Posiada szereg funkcji które ułatwiają pracę w piekarni oraz cukierni. Są one związane z obsługą zamówień i płatności, planowaniem specyficznej produkcji, zarządzaniem relacjami z klientami. Navireo wspiera m.in. specyfikę procesów handlowych i magazynowych. Oprogramowanie posiada pozytywną opinię o innowacyjności. Dzięki temu przy zakupie można skorzystać z ulgi technologicznej .

  Data dodania: 30 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • navireo – system ERP dla przemysłu mięsnego »

  Navireo – wielomodułowy system klasy ERP przystosowany dla firm z branży mięsnej. Obsługuje wszystkie obszary działalności przedsiębiorstwa od momentu planowania zaopatrzenia, aż po sprzedaż wyrobów. Zalety to m.in. usprawnienie kontaktu pomiędzy oddziałami firmy, wewnętrzna wymiana dokumentów oraz znaczne przyśpieszenie procesów logistycznych. Dzięki rozbudowanej architekturze navireo można dowolnie dopasować do indywidualnych potrzeb całego przedsiębiorstwa, jego działów, a nawet konkretnych użytkowników. System jest również w stanie generować dostosowane do specyfiki działalności raporty i analizy biznesowe.

  Data dodania: 11 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Program Comarch ERP Optima »

  Program Comarch ERP Optima jest zintegrowanym, nowoczesnym, stale aktualizowanym do zmieniających się przepisów i ulepszanym systemem do zarządzania małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Ma wielomodułową budowę i korzysta z jednej bazy danych, dzięki temu znajduje użytkowanie we wszystkich dziedzinach działalności firmy, a praca z jego wykorzystaniem jest szybka i efektywna. Na stronie optima.sklep.pl znajdziesz opis programu i poszczególnych modułów, pobierzesz wersję testową, sprawdzisz aktualne ceny i złożysz zamówienie.

  Data dodania: 21 11 2015 · szczegóły wpisu »
Centralne odkurzacze
|katalog seo| Katalogi SEO |