Centralne odkurzacze

Bam Bam Studio – Pracownia Twórczego Rozwoju

Bam Bam Studio – Pracownia Twórczego Rozwoju Chciałbyś zorganizować niezapomniane urodziny dla dzieci lub znaleźć rozwijające zajęcia dla dzieci w Warszawie? Bam Bam Studio oferuje zajęcia dla dzieci prowadzone według autorskich programów m.in. zajęcia edukacyjne, ogólnorozwojowe, adaptacyjne, plastyczne i ruchowe, Punkt Przedszkolny, jak również urodziny dla dzieci. Dla rodziców oferuje warsztaty chustowe, kurs pediatryczny pierwszej pomocy, warsztaty ekologicznego pieluszkowania. Wszystko to w przyjaznej, bezpiecznej i pobudzającej wyobraźnię przestrzeni na Kabatach.

Szczegóły strony www.bambamstudio.pl:

Podlinkuj stronę www.bambamstudio.pl:

Bam Bam Studio – Pracownia Twórczego Rozwoju

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 60 Odwiedziny googlebot 118

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przedszkole „Domowe”, Niepubliczny Punkt Przedszkolny w Turce »

  Przedszkole „Domowe” w Turce zaprasza dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Profesjonalna kadra pedagogiczna, wiele zajęć dodatkowych. Indywidualne podejście do dzieci. Zajęcia przeprowadzane w małej grupie dzieci. Swiadczymy także usługi doraźnej opieki nad dziećmi (płatne za godzinę).

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Przedszkole Niepubliczne Promyczek działa od września 2010 roku, na podstawie wpisu do ewidencji szkół niepublicznych miasta Bielsko-Biała. Promyczek jest nowoczesnym Przedszkolem o wysokim standardzie, które powstało dzięki marzeniom o stworzeniu dziecięcego świata – pełnego radości i odkrywania. Wiemy, że kluczem do stworzenia miejsca pełnego ciepła oraz ciekawej i mądrej pracy jest wyjątkowy zespół ludzi, dla którego przebywanie z dziećmi oraz współtworzenie z ich Rodzicami dziecięcego świata - to pasja. Takim zespołem jesteśmy. Potrafimy stale wsłuchiwać się w potrzeby Rodziców i reagować na nie. Wiemy, jak w pracy z dziećmi kreować ciepłą i pełną bezpieczeństwa atmosferę oraz realizować nowoczesny program pracy. Chcemy, aby Przedszkolaki w pełni cieszyły się dzieciństwem oraz harmonijnie rozwijały. Mamy ambicję być najlepiej ocenianym - przez rodziców oraz ich dzieci - przedszkolem w Bielsku-Białej. Poprzeczkę stawiamy sobie bardzo wysoko. Do Promyczka zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym od 2,5 do 5 lat.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Teatr Profilaktyczny Moralitet »

  Wystawiamy spektakle profilaktyczne dla dzieci i młodzieży w szkołach i Przedszkolach w Polsce. Na nasze spektakle zapraszamy zarówno młodsze dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, jak również uczniów starszych klas Szkoły Podstawowej, Gimnazjum, Szkół Ponadgimnazjalnych. Prezentowane przez nas spektakle poruszają różnorodną tematykę w zakresie profilaktyki przemocy, uzależnień itp., oraz promujące grzeczne zachowanie, bezpieczeństwo na drodze czy tolerancję. Bliższych informacji udzielamy pod numerem tel. 12 296 77 28, 12 296 77 25.mail: biuro@teatr-moralitet.plstrona: www.teatr-moralitet.pl

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bliżej wiedzy »

  Blizejwiedzy to profesjonalne centrum oferujące szkolenia elearningowe.Nasze wieloletnie doświadczenie w e-learningu połączone wysokowykwalifikowaną kadrą przekładają się na sukces naszych kursantów. W naszej ofercie znajdą Państwo następujące szkolenia:-Szkolenie Wirtualny Tuning-Szkolenia Asertywność-Szkolenie Perswazja-Szkolenie dla menadżerów sprzedaży-Szkolenie zarządzanie czasem-Szkolenie budowa wizerunku-Szkolenie prezentacje handlowe-Szkolenie komunikacja z trudnym klientem-Szkolenia sprzedażowe-Szkolenia dla sprzedawcówMisją portalu bliżej wiedzy jest także pomoc urzędnikom administracji publicznej w osiąganiu niezbędnych kompetencji do pełnienia służby publicznej poprzez szkolenia zdalne. Dajemy Państwu możliwość podnoszenia swoich kompetencji nie tylko w wybranym przez Państwa kursie, ale przede wszystkim w dogodnym dla Państwa czasie . Wystarczy jedynie, że mają Państwo dostęp do internetu i posiadają konto na stronie blizejwiedzy.pl. Koszt jest niewielki, a korzyści jakie płyną ze współpracy z nami są ogromne. Nie muszą już Państwo wyjeżdżać, zaniedbywać swoich obowiązków, a w rezultacie nadrabiać zaległości spowodowanych wyjazdem na szkolenie. Szkolenie zarządzanie czasem, szkolenie budowa wizerunku czy szkolenie prezentacje handlowe podniosą umiejętności pracowników na wielu stanowiskach. Szkolenia asertywność, szkolenie perswazja, szkolenie komunikacja z trudnym klientem, szkolenia sprzedażowe czy szkolenie dla menadżerów sprzedaży są przeznaczone dla pracowników zajmujących się sprzedażą czy obsługą klienta.Elearning to także możliwość kontrolowania pracy swoich podwładnych w procesie nabywania nowych kompetencji. Jesteśmy także gotowi do współpracy w zakresie przygotowywania kursów pod zamówienie.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mozajahobby - pomoce dydaktyczne »

  Z naszymi zestawami dydaktycznymi nauczyciel przedszkola może zaproponować dzieciom artystyczną zabawę, której podstawowymi celami są :-pobudzanie zdolności twórczych-ćwiczenie koncentracji uwagi-usprawnianie koordynacji wzrokowo-ruchowej-rozwijanie motoryki małej-ćwiczenie orientacji na płaszczyźnie.Pomocne są w przeprowadzeniu wielu zadań dydaktycznych: wprowadzaniu nazw kolorów, liczeniu, układaniu rytmów.Materiał z jakiego produkujemy zestawy zapewnia dzieciom wyjątkowe doznania dotykowe.W ofercie posiadamy kreatywne zabawki, pobudzające zdolności twórcze dziecka: zestawy do wyklejania mozaik oraz wzorów witrażowych. Dają nieograniczone możliwości tworzenia ciekawych kompozycji.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Szczecin Prawobrzeże »

  Kraina Uśmiechu to przedszkole niepubliczne mieszczące się na Prawobrzeżu Szczecina. Kadrę pedagogiczną tworzy grono kreatywnych nauczycieli, dbających o przyjazną dla dzieci atmosferę. Dzięki nowoczesnym metodom pracy, przedszkole Kraina Uśmiechu gwarantuje nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. Zindywidualizowany tok nauczana daje szanse rozwijania pasj i umiejętności dziecka. Podopieczni uczą się zarówno pracy w grupie jak i samodzielnego podejmowania decyzji.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • English Blog | angielskie strony »

  English Blog to serwis dla korepetytorów i wielbicieli języka angielskiego. U nas znajdziesz wypowiedzi ekspertów oraz porady dotyczące nauki jęyka angielskiego. Na serwisie znajdują sie również rankingi szkół językowych, korepetytorów jak również najwyżej cenionych materiałów do nauki. Na serwisie odnajdziesz również najciekawsze videokursy znajdujące się w internecie jak również stworzone przez korepetytorów i ekspertów języka angielskiego. Nasz blog ekspercki należy do jednych z nielicznych tworzący społeczność wielbicieli tego wyjątkowego i pięknego języka. Wszystkie osoby zakochane w języku angielskim zapraszamy do wypowiedzi i dyskusji na forum bloga. Darmowe testy z angielskiego, egzamin FCE, CAE, CPE, gramatyka angielska, ćwiczenia, artykuły, lekcje, nauka słówek angielskich, idiomy, slang. To szystko znajdziesz właśnie na English Blog.

  Data dodania: 15 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Roboty i Spółka-zajęcia z robotyki »

  Roboty i Spółka znajduje złoty środek na połączenie nauki z dobrą zabawą. Powstaliśmy z myślą o dzieciach, których prawidłowy rozwój jest dla nas priorytetem. Pragniemy przekazać im całą tajemną wiedzę pochodzącą z szeregu nauk ścisłych w możliwie przystępny i atrakcyjny sposób. Organizujemy pokazy i warsztaty gdzie najmłodsi mogą czynnie uczestniczyć w przeprowadzaniu fascynujących eksperymentów z działu chemii, fizyki, biologii oraz fotoniki. Zdobywanie wiedzy przez doświadczenie zostaje na zawsze i pobudza świeże i chłonne umysły naszych dzieci do wyciągania własnych wniosków. Zapraszamy do współpracy szkoły, przedszkola, koła naukowe i kluby dla dzieci.

  Data dodania: 20 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Kreatywności - ToTu »

  Zakład pracy ToTu układa godziny dla przychówku w ferie i na przestrzeni pełnego roku, jakikolwiek bąk nie będzie się męczył. Półkolonie letnie Białystok umożliwiają pociechom na fascynujące spędzenie czasu w wolny czas w kanikuły. Nasze centrum kreatywności to półkolonie letnie w najpiękniejszym mieście północno wschodniej części kraju czyli w mieście Białystok. Dzieci mogą się spotykać w pracowni takiej jak prywatna świetlica Białystok gdzie pod czuwającym spojrzeniem fachowej kadry będą się pięknie zabawiać i kształcić. ToTu Centrum Kreatywności działa w metropolii województwa podlaskiego i ma najlepsze recenzje w terenie. ToTu specjalizuje się w posłudze organizacja urodzin Białystok z której którykolwiek klient będzie bardzo zadowolony. Zorganizować zajęcia dla dzieci Białystok wolno na różnorakie sposoby, ale ToTu czyni to najskuteczniej - w Białymstoku zajęcia dla dzieci.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne przedszkole Warszawa Mokotów »

  Przyjazna dzieciom atmosfera i szeroki wachlarz zajęć edukacyjnych, to tylko nieliczne atuty niepublicznego przedszkola w Warszawie na Mokotowie. Znajdujące się przy ulicy Orężnej 45 Chatka Małolatka serdecznie zaprasza wszystkie szczęśliwe Mamy i Tatusiów przyszłych przedszkolaków na zajęcia adaptacyjne w celu bliższego poznania Chatki i panujących w niej zwyczajów. Pracujący w niepublicznym przedszkolu na warszawskim Mokotowie Ciocie i Wujkowie udzielą wszelkich niezbędnych informacji do tego by Twój malec mógł zacząć swoją przygodę z Chatką Małolatka. Zadbaj o komfortowe warunki do nauki i zabawy dla swojego brzdąca i zapisz go do niepublicznego przedszkola w Warszawie.

  Data dodania: 07 12 2016 · szczegóły wpisu »
Centralne odkurzacze
|katalog seo| Katalogi SEO |