Centralne odkurzacze

Bam Bam Studio – Pracownia Twórczego Rozwoju

Bam Bam Studio – Pracownia Twórczego Rozwoju Chciałbyś zorganizować niezapomniane urodziny dla dzieci lub znaleźć rozwijające zajęcia dla dzieci w Warszawie? Bam Bam Studio oferuje zajęcia dla dzieci prowadzone według autorskich programów m.in. zajęcia edukacyjne, ogólnorozwojowe, adaptacyjne, plastyczne i ruchowe, Punkt Przedszkolny, jak również urodziny dla dzieci. Dla rodziców oferuje warsztaty chustowe, kurs pediatryczny pierwszej pomocy, warsztaty ekologicznego pieluszkowania. Wszystko to w przyjaznej, bezpiecznej i pobudzającej wyobraźnię przestrzeni na Kabatach.

Szczegóły strony www.bambamstudio.pl:

Podlinkuj stronę www.bambamstudio.pl:

Bam Bam Studio – Pracownia Twórczego Rozwoju

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 60 Odwiedziny googlebot 115

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przedszkole „Domowe”, Niepubliczny Punkt Przedszkolny w Turce »

  Przedszkole „Domowe” w Turce zaprasza dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Profesjonalna kadra pedagogiczna, wiele zajęć dodatkowych. Indywidualne podejście do dzieci. Zajęcia przeprowadzane w małej grupie dzieci. Swiadczymy także usługi doraźnej opieki nad dziećmi (płatne za godzinę).

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Przedszkole Niepubliczne Promyczek działa od września 2010 roku, na podstawie wpisu do ewidencji szkół niepublicznych miasta Bielsko-Biała. Promyczek jest nowoczesnym Przedszkolem o wysokim standardzie, które powstało dzięki marzeniom o stworzeniu dziecięcego świata – pełnego radości i odkrywania. Wiemy, że kluczem do stworzenia miejsca pełnego ciepła oraz ciekawej i mądrej pracy jest wyjątkowy zespół ludzi, dla którego przebywanie z dziećmi oraz współtworzenie z ich Rodzicami dziecięcego świata - to pasja. Takim zespołem jesteśmy. Potrafimy stale wsłuchiwać się w potrzeby Rodziców i reagować na nie. Wiemy, jak w pracy z dziećmi kreować ciepłą i pełną bezpieczeństwa atmosferę oraz realizować nowoczesny program pracy. Chcemy, aby Przedszkolaki w pełni cieszyły się dzieciństwem oraz harmonijnie rozwijały. Mamy ambicję być najlepiej ocenianym - przez rodziców oraz ich dzieci - przedszkolem w Bielsku-Białej. Poprzeczkę stawiamy sobie bardzo wysoko. Do Promyczka zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym od 2,5 do 5 lat.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Teatr Profilaktyczny Moralitet »

  Wystawiamy spektakle profilaktyczne dla dzieci i młodzieży w szkołach i Przedszkolach w Polsce. Na nasze spektakle zapraszamy zarówno młodsze dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, jak również uczniów starszych klas Szkoły Podstawowej, Gimnazjum, Szkół Ponadgimnazjalnych. Prezentowane przez nas spektakle poruszają różnorodną tematykę w zakresie profilaktyki przemocy, uzależnień itp., oraz promujące grzeczne zachowanie, bezpieczeństwo na drodze czy tolerancję. Bliższych informacji udzielamy pod numerem tel. 12 296 77 28, 12 296 77 25.mail: biuro@teatr-moralitet.plstrona: www.teatr-moralitet.pl

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ruslan.pl - Kursy językowe i korepetycje z dojazdem »

  Ruslan.pl organizuje kursy językowe z dojazdem dla firm i osób prywatnych- dzieci, młodzieży i dorosłych. Oferujemy kursy językowe (język angielski, język niemiecki, język rosyjski, język hiszpański) oraz korepetycje (język polski, matematyka, historia, biologia, geografia, chemia, fizyka). Przygotowujemy do następujacych egzaminów: egzamin maturalny, egzamin gimnazjalny oraz egzamin szóstoklasisty. Oferujemy kursy firmowe i kursy języka specjalistycznego. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych wykładowców w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu . Oferujemy również tłumaczenia pisemne z języka angielskiego i niemieckiego oraz usługi z zakresu BHP (pomiary środowiskowe, pomiary natężenia oświetlenia, wentylacji, temperatury, wilgotności, hałasu). http://www.ruslan.pl Wrocław. Serdecznie zapraszamy.Kontakt: tel. 600 700 144 biuro@ruslan.pl http://www.ruslan.pl

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mozajahobby - pomoce dydaktyczne »

  Z naszymi zestawami dydaktycznymi nauczyciel przedszkola może zaproponować dzieciom artystyczną zabawę, której podstawowymi celami są :-pobudzanie zdolności twórczych-ćwiczenie koncentracji uwagi-usprawnianie koordynacji wzrokowo-ruchowej-rozwijanie motoryki małej-ćwiczenie orientacji na płaszczyźnie.Pomocne są w przeprowadzeniu wielu zadań dydaktycznych: wprowadzaniu nazw kolorów, liczeniu, układaniu rytmów.Materiał z jakiego produkujemy zestawy zapewnia dzieciom wyjątkowe doznania dotykowe.W ofercie posiadamy kreatywne zabawki, pobudzające zdolności twórcze dziecka: zestawy do wyklejania mozaik oraz wzorów witrażowych. Dają nieograniczone możliwości tworzenia ciekawych kompozycji.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Szczecin Prawobrzeże »

  Kraina Uśmiechu to przedszkole niepubliczne mieszczące się na Prawobrzeżu Szczecina. Kadrę pedagogiczną tworzy grono kreatywnych nauczycieli, dbających o przyjazną dla dzieci atmosferę. Dzięki nowoczesnym metodom pracy, przedszkole Kraina Uśmiechu gwarantuje nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. Zindywidualizowany tok nauczana daje szanse rozwijania pasj i umiejętności dziecka. Podopieczni uczą się zarówno pracy w grupie jak i samodzielnego podejmowania decyzji.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obozy w górach »

  Zapraszamy na kolonie i obozy językowe organizowane przez Lektora. Co roku w naszych obozach uczestniczy ponad 1000 dzieci i młodzieży z całej Polski. Obozy językowe organizowane przez nas odbywają się zarówno w górach jak i nad morzem. Łączą one w sobie intensywną naukę języka angielskiego lub niemieckiego z aktywnym wypoczynkiem. Zapewniamy wysoki poziom nauczania, bardzo dobrą opiekę pedagogiczną i medyczną oraz bogaty i urozmaicony program rekreacyjno-turystyczny. A dla tych, którzy chcą uczyć się języka w praktyce przygotowaliśmy specjalne kursy językowe za granicą. Zapraszamy!

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Roboty i Spółka-zajęcia z robotyki »

  Roboty i Spółka znajduje złoty środek na połączenie nauki z dobrą zabawą. Powstaliśmy z myślą o dzieciach, których prawidłowy rozwój jest dla nas priorytetem. Pragniemy przekazać im całą tajemną wiedzę pochodzącą z szeregu nauk ścisłych w możliwie przystępny i atrakcyjny sposób. Organizujemy pokazy i warsztaty gdzie najmłodsi mogą czynnie uczestniczyć w przeprowadzaniu fascynujących eksperymentów z działu chemii, fizyki, biologii oraz fotoniki. Zdobywanie wiedzy przez doświadczenie zostaje na zawsze i pobudza świeże i chłonne umysły naszych dzieci do wyciągania własnych wniosków. Zapraszamy do współpracy szkoły, przedszkola, koła naukowe i kluby dla dzieci.

  Data dodania: 20 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Kreatywności - ToTu »

  Zakład pracy ToTu układa godziny dla przychówku w ferie i na przestrzeni pełnego roku, jakikolwiek bąk nie będzie się męczył. Półkolonie letnie Białystok umożliwiają pociechom na fascynujące spędzenie czasu w wolny czas w kanikuły. Nasze centrum kreatywności to półkolonie letnie w najpiękniejszym mieście północno wschodniej części kraju czyli w mieście Białystok. Dzieci mogą się spotykać w pracowni takiej jak prywatna świetlica Białystok gdzie pod czuwającym spojrzeniem fachowej kadry będą się pięknie zabawiać i kształcić. ToTu Centrum Kreatywności działa w metropolii województwa podlaskiego i ma najlepsze recenzje w terenie. ToTu specjalizuje się w posłudze organizacja urodzin Białystok z której którykolwiek klient będzie bardzo zadowolony. Zorganizować zajęcia dla dzieci Białystok wolno na różnorakie sposoby, ale ToTu czyni to najskuteczniej - w Białymstoku zajęcia dla dzieci.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne przedszkole Warszawa Mokotów »

  Przyjazna dzieciom atmosfera i szeroki wachlarz zajęć edukacyjnych, to tylko nieliczne atuty niepublicznego przedszkola w Warszawie na Mokotowie. Znajdujące się przy ulicy Orężnej 45 Chatka Małolatka serdecznie zaprasza wszystkie szczęśliwe Mamy i Tatusiów przyszłych przedszkolaków na zajęcia adaptacyjne w celu bliższego poznania Chatki i panujących w niej zwyczajów. Pracujący w niepublicznym przedszkolu na warszawskim Mokotowie Ciocie i Wujkowie udzielą wszelkich niezbędnych informacji do tego by Twój malec mógł zacząć swoją przygodę z Chatką Małolatka. Zadbaj o komfortowe warunki do nauki i zabawy dla swojego brzdąca i zapisz go do niepublicznego przedszkola w Warszawie.

  Data dodania: 07 12 2016 · szczegóły wpisu »
Centralne odkurzacze
|katalog seo| Katalogi SEO |