Centralne odkurzacze

Bam Bam Studio – Pracownia Twórczego Rozwoju

Bam Bam Studio – Pracownia Twórczego Rozwoju Chciałbyś zorganizować niezapomniane urodziny dla dzieci lub znaleźć rozwijające zajęcia dla dzieci w Warszawie? Bam Bam Studio oferuje zajęcia dla dzieci prowadzone według autorskich programów m.in. zajęcia edukacyjne, ogólnorozwojowe, adaptacyjne, plastyczne i ruchowe, Punkt Przedszkolny, jak również urodziny dla dzieci. Dla rodziców oferuje warsztaty chustowe, kurs pediatryczny pierwszej pomocy, warsztaty ekologicznego pieluszkowania. Wszystko to w przyjaznej, bezpiecznej i pobudzającej wyobraźnię przestrzeni na Kabatach.

Szczegóły strony www.bambamstudio.pl:

Podlinkuj stronę www.bambamstudio.pl:

Bam Bam Studio – Pracownia Twórczego Rozwoju

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 60 Odwiedziny googlebot 114

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przedszkole „Domowe”, Niepubliczny Punkt Przedszkolny w Turce »

  Przedszkole „Domowe” w Turce zaprasza dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Profesjonalna kadra pedagogiczna, wiele zajęć dodatkowych. Indywidualne podejście do dzieci. Zajęcia przeprowadzane w małej grupie dzieci. Swiadczymy także usługi doraźnej opieki nad dziećmi (płatne za godzinę).

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Przedszkole Niepubliczne Promyczek działa od września 2010 roku, na podstawie wpisu do ewidencji szkół niepublicznych miasta Bielsko-Biała. Promyczek jest nowoczesnym Przedszkolem o wysokim standardzie, które powstało dzięki marzeniom o stworzeniu dziecięcego świata – pełnego radości i odkrywania. Wiemy, że kluczem do stworzenia miejsca pełnego ciepła oraz ciekawej i mądrej pracy jest wyjątkowy zespół ludzi, dla którego przebywanie z dziećmi oraz współtworzenie z ich Rodzicami dziecięcego świata - to pasja. Takim zespołem jesteśmy. Potrafimy stale wsłuchiwać się w potrzeby Rodziców i reagować na nie. Wiemy, jak w pracy z dziećmi kreować ciepłą i pełną bezpieczeństwa atmosferę oraz realizować nowoczesny program pracy. Chcemy, aby Przedszkolaki w pełni cieszyły się dzieciństwem oraz harmonijnie rozwijały. Mamy ambicję być najlepiej ocenianym - przez rodziców oraz ich dzieci - przedszkolem w Bielsku-Białej. Poprzeczkę stawiamy sobie bardzo wysoko. Do Promyczka zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym od 2,5 do 5 lat.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Teatr Profilaktyczny Moralitet »

  Wystawiamy spektakle profilaktyczne dla dzieci i młodzieży w szkołach i Przedszkolach w Polsce. Na nasze spektakle zapraszamy zarówno młodsze dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, jak również uczniów starszych klas Szkoły Podstawowej, Gimnazjum, Szkół Ponadgimnazjalnych. Prezentowane przez nas spektakle poruszają różnorodną tematykę w zakresie profilaktyki przemocy, uzależnień itp., oraz promujące grzeczne zachowanie, bezpieczeństwo na drodze czy tolerancję. Bliższych informacji udzielamy pod numerem tel. 12 296 77 28, 12 296 77 25.mail: biuro@teatr-moralitet.plstrona: www.teatr-moralitet.pl

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Złote Myśli »

  Czym są Pigułki Wiedzy? Codziennie poświęcamy od czterech do pięciu godzin na korzystanie z telefonu, komputera, tabletu i innych urządzeń mobilnych. Jesteśmy przystosowani do przyswajania skondensowanej wiedzy w niewielkich dawkach. Ilość treści, jakimi jesteśmy zasypywani ze wszystkich stron sprawia, iż nie mamy czasu, by skupić się na jednej z nich przez dłuższy czas. Ideą Pigułek Wiedzy jest dostarczenie odbiorcy praktycznych rozwiązań konkretnych problemów, bez konieczności zagłębiania się w otoczkę teoretyczną. Pigułki Wiedzy maksymalnie ułatwiają drogę do rozwoju osobistego i zawodowego. Stanowią receptę na nieustanne zmiany zachodzące w otaczającym nas świecie. Wiedza przekazywana jest w postaci nagrań wideo z wypowiedziami ekspertów w danej dziedzinie. Wypowiedź specjalisty zawiera najistotniejsze aspekty poruszanego tematu, do których można wielokrotnie powracać, bez konieczności przedzierania się przez mniej ważne fragmenty. 15 minut, to optymalny czas w trakcie którego jesteśmy w stanie skupić się na przekazywanej nam wiedzy. Kluczem jest odpowiednie podanie wiedzy, tak aby nasz mózg nie zdążył się znudzić i jednocześnie nie został przytłoczony zbyt dużą ilością informacji.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mozajahobby - pomoce dydaktyczne »

  Z naszymi zestawami dydaktycznymi nauczyciel przedszkola może zaproponować dzieciom artystyczną zabawę, której podstawowymi celami są :-pobudzanie zdolności twórczych-ćwiczenie koncentracji uwagi-usprawnianie koordynacji wzrokowo-ruchowej-rozwijanie motoryki małej-ćwiczenie orientacji na płaszczyźnie.Pomocne są w przeprowadzeniu wielu zadań dydaktycznych: wprowadzaniu nazw kolorów, liczeniu, układaniu rytmów.Materiał z jakiego produkujemy zestawy zapewnia dzieciom wyjątkowe doznania dotykowe.W ofercie posiadamy kreatywne zabawki, pobudzające zdolności twórcze dziecka: zestawy do wyklejania mozaik oraz wzorów witrażowych. Dają nieograniczone możliwości tworzenia ciekawych kompozycji.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Szczecin Prawobrzeże »

  Kraina Uśmiechu to przedszkole niepubliczne mieszczące się na Prawobrzeżu Szczecina. Kadrę pedagogiczną tworzy grono kreatywnych nauczycieli, dbających o przyjazną dla dzieci atmosferę. Dzięki nowoczesnym metodom pracy, przedszkole Kraina Uśmiechu gwarantuje nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. Zindywidualizowany tok nauczana daje szanse rozwijania pasj i umiejętności dziecka. Podopieczni uczą się zarówno pracy w grupie jak i samodzielnego podejmowania decyzji.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • WSEZ Resocjalizacja studia »

  Poszukujesz wyższej uczelni, która zaopatrzy Cię nie tylko w wiedzę teoretyczną, lecz i w kompetencje zawodowe? Wyższa Szkoła Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Łodzi zarówno podczas układania programu studiów, jak i ulepszania go, prowadzi ścisłą współpracę z pracodawcami. Oprócz tego tworzone u nas prace dyplomowe opierają się na projektach, pozwalających brać potem udział w ciekawych stażach. Nasza oferta obejmuje: pracę socjalną, pedagogikę nauczycielską, a także wspomaganie rozwoju osobistego i przedsiębiorczości. Doskonałe efekty przynosi także nasza nowoczesna forma kształcenia (SWKNO), która w znacznej mierze opiera się na kształceniu na platformie e-learningowej. Ręczymy, iż naszą kadrę stanowią wyłącznie wysoce wykwalifikowani wykładowcy. Detale naszej oferty znajdziesz na naszej stronie internetowej:

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Roboty i Spółka-zajęcia z robotyki »

  Roboty i Spółka znajduje złoty środek na połączenie nauki z dobrą zabawą. Powstaliśmy z myślą o dzieciach, których prawidłowy rozwój jest dla nas priorytetem. Pragniemy przekazać im całą tajemną wiedzę pochodzącą z szeregu nauk ścisłych w możliwie przystępny i atrakcyjny sposób. Organizujemy pokazy i warsztaty gdzie najmłodsi mogą czynnie uczestniczyć w przeprowadzaniu fascynujących eksperymentów z działu chemii, fizyki, biologii oraz fotoniki. Zdobywanie wiedzy przez doświadczenie zostaje na zawsze i pobudza świeże i chłonne umysły naszych dzieci do wyciągania własnych wniosków. Zapraszamy do współpracy szkoły, przedszkola, koła naukowe i kluby dla dzieci.

  Data dodania: 20 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Kreatywności - ToTu »

  Zakład pracy ToTu układa godziny dla przychówku w ferie i na przestrzeni pełnego roku, jakikolwiek bąk nie będzie się męczył. Półkolonie letnie Białystok umożliwiają pociechom na fascynujące spędzenie czasu w wolny czas w kanikuły. Nasze centrum kreatywności to półkolonie letnie w najpiękniejszym mieście północno wschodniej części kraju czyli w mieście Białystok. Dzieci mogą się spotykać w pracowni takiej jak prywatna świetlica Białystok gdzie pod czuwającym spojrzeniem fachowej kadry będą się pięknie zabawiać i kształcić. ToTu Centrum Kreatywności działa w metropolii województwa podlaskiego i ma najlepsze recenzje w terenie. ToTu specjalizuje się w posłudze organizacja urodzin Białystok z której którykolwiek klient będzie bardzo zadowolony. Zorganizować zajęcia dla dzieci Białystok wolno na różnorakie sposoby, ale ToTu czyni to najskuteczniej - w Białymstoku zajęcia dla dzieci.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne przedszkole Warszawa Mokotów »

  Przyjazna dzieciom atmosfera i szeroki wachlarz zajęć edukacyjnych, to tylko nieliczne atuty niepublicznego przedszkola w Warszawie na Mokotowie. Znajdujące się przy ulicy Orężnej 45 Chatka Małolatka serdecznie zaprasza wszystkie szczęśliwe Mamy i Tatusiów przyszłych przedszkolaków na zajęcia adaptacyjne w celu bliższego poznania Chatki i panujących w niej zwyczajów. Pracujący w niepublicznym przedszkolu na warszawskim Mokotowie Ciocie i Wujkowie udzielą wszelkich niezbędnych informacji do tego by Twój malec mógł zacząć swoją przygodę z Chatką Małolatka. Zadbaj o komfortowe warunki do nauki i zabawy dla swojego brzdąca i zapisz go do niepublicznego przedszkola w Warszawie.

  Data dodania: 07 12 2016 · szczegóły wpisu »
Centralne odkurzacze
|katalog seo| Katalogi SEO |