Centralne odkurzacze

Audiobooki Podkategoria: Audiobooki

 • "Syzyfowe prace - audiobook" - Blog na temat »

  Wśród dorobku Stefana Żeromskiego najbardziej rozpoznawalną powieścią jest utwór „Syzyfowe prace”. Książka ta jest poczytną i cieszy się dużym niesłabnącym zainteresowaniem od lat. W ostatnich latach jednak, do szerokiego zbioru wydań tej powieści dołączyło wydanie w postaci elektronicznej. „Syzyfowe prace – audiobook” to blog prezentujący właśnie jedno z nich – wersję audio powieści Żeromskiego. W blogu można znaleźć opis audiobooka, opinie o nim wyrażone przez użytkowników, użytkowników prosty sposób można przejść do księgarni umożliwiającej kupno audiobooka po atrakcyjnej cenie. W obliczu setek ofert na serwisach internetowych, nasz blog daje gwarancję najwyższej jakości publikacji oraz rzetelności informacji znajdujących się na nim.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Książki biznesowe i religijne »

  Prowadzimy księgarnię ze sferą funkcjonowania, w której znajduje się sprzedaż literatury w sklepie internetowym oraz stacjonarnym. Propozycja publikacji występujących w naszej firmie złożona jest z pozycji wydawniczych z następujących profesji: biznes, ekonomia, psychologia biznesu, historia, militaria, książki dla tłumaczy, prawo, filozofia, religia, tajemnice świata. Prezentację literatury Księgarni Na Rocha zamykają podręczniki szkolne. Funkcjonujemy jako sklep sprzedający publikacje dla czytelników z ambicjami skierowanymi na doskonalenie umiejętności oraz wiedzy z konkretnych dziedzin w obszarze rozwoju zawodowego oraz osobistego. W prowadzonej działalności stawiamy na utrzymywanie wzorowych kontaktów z kupującymi i sprawny system realizacji zamówień. Pragniemy zaprosić pasjonatów książek do zapoznania się z ofertą publikacji, które sprzedawane są przez naszą firmę!

  Data dodania: 22 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Złote Myśli »

  Czym są Pigułki Wiedzy? Codziennie poświęcamy od czterech do pięciu godzin na korzystanie z telefonu, komputera, tabletu i innych urządzeń mobilnych. Jesteśmy przystosowani do przyswajania skondensowanej wiedzy w niewielkich dawkach. Ilość treści, jakimi jesteśmy zasypywani ze wszystkich stron sprawia, iż nie mamy czasu, by skupić się na jednej z nich przez dłuższy czas. Ideą Pigułek Wiedzy jest dostarczenie odbiorcy praktycznych rozwiązań konkretnych problemów, bez konieczności zagłębiania się w otoczkę teoretyczną. Pigułki Wiedzy maksymalnie ułatwiają drogę do rozwoju osobistego i zawodowego. Stanowią receptę na nieustanne zmiany zachodzące w otaczającym nas świecie. Wiedza przekazywana jest w postaci nagrań wideo z wypowiedziami ekspertów w danej dziedzinie. Wypowiedź specjalisty zawiera najistotniejsze aspekty poruszanego tematu, do których można wielokrotnie powracać, bez konieczności przedzierania się przez mniej ważne fragmenty. 15 minut, to optymalny czas w trakcie którego jesteśmy w stanie skupić się na przekazywanej nam wiedzy. Kluczem jest odpowiednie podanie wiedzy, tak aby nasz mózg nie zdążył się znudzić i jednocześnie nie został przytłoczony zbyt dużą ilością informacji.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ebook – Twój przyjaciel w drodze »

  Pewnie książka to Twój przyjaciel, z którym się nie rozstajesz, ale to zapewne brak czasu powoduje, że coraz rzadziej z niej korzystasz. Zapewne słyszałeś już o elektronicznych publikacjach w postaci e-booków czy audiobooków, które zdobywają wielkie rzesze fanów tej formy przekazu treści. I to jest dla Ciebie bardzo dobry sposób, aby przestać się martwić, że z braku czasu nie przeczytałeś swojej ulubionej książki. Ebooki, audiobooki posiadają tę przewagę nad tradycyjnymi książkami, że można je czytać lub słuchać w każdym miejscu na kuli ziemskiej, a do tego są wiele tańsze od książek tradycyjnych. Posiadamy w swojej ofercie szeroki wachlarz tematycznie i przejrzyście ułożonych publikacji od psychologii poprzez medycynę, motywację, literaturę biznesu, informatykę po sztukę życia oraz poradniki, przewodniki i wiele innych. Sprawdź i zobacz jakie to łatwe i przyjemne.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Audiobooki

Audiobooki - nowa strona:

Adres:
Centralne odkurzacze
|katalog seo| Katalogi SEO |