Centralne odkurzacze

Edukacja i nauka Kategoria: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Kiosk OnLine »

  Lubimy czytać i słuchać. Książki-OnLine pod każdą postacią. Audiobooki-eBooki-Książki.Serwis e-book-online to zbiór informacji o dostępnych książkach OnLine w Internecie. E-książki, ebooki do pobrania w formie pliku EPUB i PDF z DRM - w tym Adobe DRM i bez DRM. Ta sama zawartość, co w edycjach papierowych. Wyjątkowo korzystne ceny. Stwórz księgozbiór, który zawsze zabierzesz ze sobą.

  Data dodania: 13 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne przedszkole Warszawa Mokotów »

  Przyjazna dzieciom atmosfera i szeroki wachlarz zajęć edukacyjnych, to tylko nieliczne atuty niepublicznego przedszkola w Warszawie na Mokotowie. Znajdujące się przy ulicy Orężnej 45 Chatka Małolatka serdecznie zaprasza wszystkie szczęśliwe Mamy i Tatusiów przyszłych przedszkolaków na zajęcia adaptacyjne w celu bliższego poznania Chatki i panujących w niej zwyczajów. Pracujący w niepublicznym przedszkolu na warszawskim Mokotowie Ciocie i Wujkowie udzielą wszelkich niezbędnych informacji do tego by Twój malec mógł zacząć swoją przygodę z Chatką Małolatka. Zadbaj o komfortowe warunki do nauki i zabawy dla swojego brzdąca i zapisz go do niepublicznego przedszkola w Warszawie.

  Data dodania: 07 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z matematyki »

  Matematyczne umiejętności to umiejętności nie do zastąpienia. Komputery, programy, kalkulatory nie potrafią i nie będą potrafiły zastąpić ludzkiego myślenia matematycznego. Zdobądź tę wiedzę w sposób właściwy i przy tym wygodny. Zapisz się na korepetycje z matematyki przez internet. Podczas pierwszej próbnej (darmowej) lekcji przekonasz się o potędze nauki matematyki na odległość. Wystarczy internet, Skype i chęć do nauki by osiągnąć dowolny sukces matematyczny.
  Zapraszam na spotkanie z matematyką
  Artur 'Mr Math' Wróbel
  www.arturwrobel.com

  Rozwiąż poniższe zadania i otrzymaj rabat w wysokości 20%:
  2+2x2= i 3+3x3=

  Data dodania: 21 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły podyplomowe, »

  Filia SKK w Łodzi, znajduję się w klimatycznej, secesyjnej willi przy ul. Rewolucji 1905 roku. Willa została wybudowana z początkiem lat dwudziestych ubiegłego stulecia. Architektem obiektu był Wiesław Lisowski i do roku 1948 budynek był w posiadaniu rodziny Krotoszyńskich. Obecnie jest miejscem, w którym tradycja przenika się z nowoczesnością. Przestronne wnętrza stanowią idealne miejsce, w których szkolimy nowe pokolenia Polaków. Serdecznie zapraszamy na ulicę Rewolucji 1905 roku, gdzie na własnej skórze będą mieli Państwo okazję poczuć klimat tamtych lat. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, która zadowoli najbardziej wymagających odbiorców. O nas:• Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej• Wykwalifikowana kadra pedagogiczna to fundament naszej szkoły• Bezpłatne kursy, nadające tytuł technika• Wpisowe 0 złotych• Dajemy szanse zdobycia zawodu na wybranych kierunkach w już w rok• Czesne w płatnych szkołach wynosi od 120 do 150 złotych miesięcznie• Studia podyplomowe już od 1800 złotych• Bezpłatny parking dla naszych słuchaczy• Nowoczesne pracowanie oraz sale wykładowe• Szeroki wachlarz kursów zawodowych, których ceny zaczynają się od 98 złTRWA WIELKI NABÓR NA STUDIA PODYPLOMOWEW ZAKRESIE OCHRONY ŚRODOWISKA:• Audytor energetyczny • BHP• Odnawialne źródła energiiZostały ostatnie wolne miejsca! Zgłoś się już dziś!

  Data dodania: 11 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • 2l.pl »

  W naszym serwisie odnajdziecie w przystępny sposób opracowane lektury szkolne. Pragniemy w prosty sposób, w krótkich artykułach opisać wszystko to, co potrzebne jest, by dany utwór zrozumieć i potrafić zinterpretować. proponujemy też szereg wzorcowych tematów wypracowań szkolnych związanych z problematyką poszczególnych tekstów. Wszystko uporządkowane jest zgodnie z kluczem, w jakim omawia się lektury na lekcjach języka polskiego, zarówno w szkołach podstawowych, gimnazjach, jak i placówkach ponadgimnazjalnych.

  Data dodania: 02 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językowa Akcent, Poznań »

  Szkoła Języków Obcych Akcent mieści się w Wielkopolsce (Poznań i Suchy Las to dwa miejsca, gdzie możesz zapisać się na nasze kursy językowe). Nauczymy cię porozumiewać się płynnie, poprawnie gramatycznie i z dobrym akcentem w wybranym przez ciebie języku. W naszej ofercie znajdziesz zawsze naukę języka angielskiego, naukę niemieckiego, język hiszpański, włoski, francuski, a także rosyjski, portugalski i języki skandynawskie. Jak widać nasi lektorzy są naprawdę wszechstronni. Wszyscy są także serdeczni, cierpliwi i prowadzą zajęcia z indywidualnym podejściem do każdego kursanta. Kurs językowy w Szkole Akcent to udana inwestycja.

  Data dodania: 07 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z angielskiego na terenie warszawy »

  Poszukujesz szkoły językowej? Sprawdź naszą ofertę. Od ośmiu lat staramy się zaoferować naszym klientom największy standard w nauczaniu języków obcych. Prowadzimy zajęcia w formie korepetycji z dojazdem na terenie warszawy. Podczas naszych lekcji powtarzamy materiał szkolny, wspólnie odrabiamy prace domową i uczymy się do aktualnych sprawdzianów i egzaminów. Oferujemy indywidualne podejście do ucznia, czyniąc naukę najbardziej efektywną. Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, a także języka niemieckiego. Nasi lektorzy to wykwalifikowani nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • terapiapedagogiczna.pl »

  Dysleksja rozwojowa jest coraz częściej diagnozowanym zaburzeniem, które dotyczy dzieci w szkole i utrudnia im osiąganie postępów w szkole. Według psychologów dysleksja rozowjowa dotyczy w przybliżeniu 10-15 procent dzieci. Dysleksja może efektywnie zniechęcić dziecko do nauki, co w w przypadku braku terapii może niekorzystnie wpłynąć na rozwój dziecka z dysleksją. Środkiem mającym temu zapobiec jest terapia pedagogiczna. Strona www.terapiapedagogiczna.pl informuje jak stworzyć najlepszy scenariusz zajęć terapii pedagogicznej, aby udzielić skutecznej pomocy dziecku, które potyka się z niespecyficznymi trudnościami w nauce.

  Data dodania: 17 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ks. Adam Piekarzewski SDB »

  Oficjalna i osobista strona ks. Adama Piekarzewskiego SDB. Zapraszam serdecznie do używania wszystkich materiałów, znajdujących się na tej stronie, jednocześnie prosząc o uszanowanie praw autorskich moich tekstów. Znajdziecie tutaj moje Curriculum Vitae, zaproszenia na pielgrzymki do Ziemi Świętej, opis rekolekcji, które co roku prowadzę w Polsce oraz scenariusze teatralne i inne publikacje.

  Data dodania: 17 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szybka nauka historii »

  Nauka nie powinna być żmudna i ciężka. Wystarczy znać odpowiednie techniki przyswajania wiedzy, mieć przygotowane materiały oraz znać parę tricków, które zezwalają znacząco przyspieszyć proces nauczania. W tym celu powstała witryna szkolnawiedza.edu.pl, na której odszukacie fiszki oraz materiały dydaktyczne z wielu przedmiotów. Skonstruowaliśmy serwis internetowy przychylny dla uczniów oraz wszystkich, jacy w darmowy sposób chcą zdobywać przydatne materiały do nauki. Fiszki z języka angielskiego, matematyki, fizyki i wielu innych przedmiotów. Przydatne porady, zbiory dodatków i innych materiałów, jakie przyspieszają naukę. Dzięki takim dodatkom nauka skraca się co najmniej o połowę. Ze stworzonego przez nas portalu korzystają również uczniowie, jak i nauczyciele oraz zawodowcy, którzy potwierdzają, że tempo nauki zależy od przygotowania, materiałów oraz technik przyswajania wiedzy. Rady i tricki również się przydają. Krótko mówiąc - dobre materiały to krótszy czas nauki oraz poprawniejsza przyswajalność wiedzy. Takie dobre materiały znajdziecie na domenie szkolnawiedza.edu.pl - uprzejmie zapraszamy do skorzystania z gratisowej pomocy szkolnej.

  Data dodania: 04 11 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token:
Centralne odkurzacze
|katalog seo| Katalogi SEO |