Centralne odkurzacze

4chef - Porcelana gastronomiczna Poznań

4chef - Porcelana gastronomiczna Poznań 4chef to sklep internetowy dla szefów kuchni i właścicieli restauracji, którzy poszukują profesjonalnego sprzętu gastronomicznego i innych elementów do wyposażenia gastronomii. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły strony sklep.4chef.pl:

Podlinkuj stronę sklep.4chef.pl:

4chef - Porcelana gastronomiczna Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 129

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Car-Expres Manowo - transport chłodniczy i spedycja »

  CAR-EXPRES SPEDYCJA-TRANSPORT to firma z ponad 20 letnią tradycją. Od 1990 roku zajmujemy się transportem drogowym. Specjalizujemy się w transportach w temperaturze kontrolowanej. Obsługujemy ładunki zarówno krajowe jak i międzynarodowe. Specjalizujemy się w transportach na terenie Unii Europejskiej (Niemcy, Belgia, Dania, Francja, Holandia, Hiszpania, Rumunia, Włochy, Portugalia, Czechy, Słowacja, Luxemburg, Węgry, Słowenia, Irlandia, Wielka Brytania, Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja, Ukraina, Białoruś. Dodatkowo nasz dział spedycji zajmuje się obsługą ww. krajów jak i krajów skandynawskich (Szwecja, Norwegia i Finlandia).

  Data dodania: 04 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biżuteria sztuczna i modne ozdoby do włosów »

  Hurtownia z Łodzi specjalizująca się w bezpośrednim imporcie wysokiej klasy biżuterii z tworzyw sztucznych oraz modnych ozdób do włosów zachęca Państwa do zapoznawania się z oferowanymi przez siebie artykułami biżuteryjnymi.

  Data dodania: 06 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki warszawa »

  Szanowni państwo, skoro jesteście na naszej stronie, to z pewnością wiecie już, że na co dzień zajmujemy się tym, co określamy mianem przeprowadzki warszawa. Jak sami wiecie, ludzie przeprowadzają się niemal każdego dnia. I my każdego dnia przeprowadzki warszawa także organizujemy. A ponieważ naprawdę cieszymy się dobrą opinią, zawsze prosimy naszych klientów, aby wcześniej ustalali z nami terminy. Może bowiem okazać się, że danego dnia zwyczajnie będziemy już zajęci. Jeśli chcecie więc swoje przeprowadzki warszawa zorganizować w konkretnym terminie, koniecznie dajcie nam znać. Bo owszem mamy kilka samochodów i wielu ludzi do pracy, ale bardzo często wszyscy uczestniczą w jednej przeprowadzce, aby wszystko poszło szybciej. Nasze przeprowadzki warszawa nastawione są bowiem przede wszystkim na profesjonalizm i szybkość działania.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Piksel-Art: Reklama, Strony www »

  Piksel-Art: Nowoczesna Agencja Reklamowa Naszą firmę cechuje poczucie estetyki. Stawiamy przede wszystkim na jakość, aby każde przedsięwzięcie było swego rodzaju arcydziełem sztuki. Mamy nadzieję, że przekonają się Państwo o tym, po obejrzeniu naszego portfolio. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia. Nasze projekty zawsze biorą pod uwagę profil działalności klienta i jego oczekiwania. Zajmujemy się m.in.: - drukarnia: wykonujemy m.in. ulotki, wizytówki, foldery, katalogi, gazetki promocyjne … - druk wielkoformatowy: banery, bilbordy, tablice, witryny, rollupy … - reklama na autach, - projektowanie logo - projektowanie stron www. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszych kreatywnych pomysłów – jesteśmy do dyspozycji.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naklejki wypukłe 3d »

  Jeśli myślisz o tym, aby wykorzystać w swojej firmie naklejki wypukłe 3d to dobrze trafiłeś. Firma POLINAL zajmuje się w profesjonalną i kompleksową produkcją reklamową w zakresie naklejek wypukłych 3D. Ponieważ naklejki wypukłe 3d to nasza ścisła specjalizacja produkcyjna możemy w tym zakresie służyć Ci profesjonalnym doradztwem. Taki specjalistyczny konsultingi spowoduje, że naklejki wypukłe 3d zamówione i wyprodukowane w naszej firmie będą będą dla Ciebie sporym wsparciem w działaniach marketingowych i reklamowych, które prowadzisz dla swoich klientów. Aby zapewnić Ci kompleksową obsługę w zakresie przygotowania do druku staramy się prowadzić bardzo intensywne działania rozpoznawcze, które pozwolą sprecyzować jakie Twoja firma ma potrzeby w zakresie promocji z wykorzystaniem naklejek 3d. Taka praca na etapie przygotowawczym bardzo zwiększa późniejszą efektywność i zwrot z inwestycji w produkcję takich materiałów promocyjnych jak naklejki wypukłe 3d. Staramy się łączyć doświadczenie Twojej firmy i branży z naszym doświadczeniem marketingowym, aby zaproponować Ci produkcyjne rozwiązania reklamowe wykraczające poza Twoje oczekiwania i spełniające szereg funkcji reklamowych, które poprzez naklejki wypukłe 3d z pewnością przyniosą Twojej firmie wymierne korzyści polegające na za regularnym i zauważalnym zwiększeniu sprzedaży.

  Data dodania: 10 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kupno mieszkania za granicą »

  Gdzie wyszukać sprawdzoną firmę wyspecjalizowaną w handlu nieruchomościami poza Polską? Gdzie znaleźć wiarygodnego partnera w interesach? Najlepiej wystarczy poszukać w internecie i poczytać opinie o agencji nieruchomości IBERMAXX. Biura wyspecjalizowanego w sprzedaży domów i mieszkań na Florydzie w USA i na południu Hiszpanii. Te dwa regiony świata dominują oferty IBERMAXX ze względu na lokalizację biur IBERMAXX, ale także i w innych zakątkach świata pomożemy Ci zakupić wymarzony dom. Przejrzyj informacje o tej agencji nieruchomości na świecie. Obecny czas to najlepszy okres na kupno i wyszukanie domu za granicą. Zapraszamy.

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dezynsekcja Warszawa »

  6 grudnia 2011 roku odbyło się kolejne spotkanie przedstawicieli Competent Authorities - członków departamentów, powołanych w każdym kraju UE, odpowiedzialnych za autoryzowanie biocydów. Dyskusje w czasie tego spotkania koncentrowały się wokół dwóch dokumentów opracowanych przez Komisję Europejską, określających sposoby ograniczenia zagrożeń dla zdrowia publicznego i środowiska naturalnego, które pojawiają się w związku z wykorzystywaniem rodentycydów bazujących na antykoagulantach. Są to:

  PODSTAWOWE ZAŁOŻENIA
  W ramach badań środków gryzoniobójczych przeprowadzono ocenę ryzyka stosowania produktów zawierających wszystkie dziewięć substancji czynnych. Badania dotyczyły wykorzystania tych środków zarówno przez specjalistów, jak i osoby niezajmujące się zawodowo DDD. Na ich podstawie nie określono niedopuszczalnych poziomów ryzyka, które mogłyby stwarzać zagrożenie dla zdrowia człowieka podczas bezpośredniego kontaktu z preparatami. Za niedopuszczalne uznano jednak przypadkowe połknięcie trutki przez małe dziecko.
  Environment Risk Mitigation Measures for Anticoagulants used as Rodenticides (Ograniczenie zagrożeń dla środowiska wynikających ze stosowania antykoagulantów jako środków do kontroli gryzoni);
  Humań Health Risk Mitigation Measures for Anticoagulants used as Rodenticides (Ograniczenie zagrożeń dla zdrowia publicznego wynikających ze stosowania antykoagulantów jako środków do kontroli gryzoni).

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • http://www.zarebski-kancelaria.pl/ »

  Świadczymy usługi z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, lokalowego i mieszkaniowego. KANCELARIA RADCY PRAWNEGO Michał Zarębski jest kancelarią w rozumieniu ustawy z dnia 6 lipca 1982r. o radcach prawnych, (Dz. U. z 2002r. Nr 123, poz. 1059) co gwarantuje, że: realizowane usługi wykonywane są ze starannością, wynikającą z wiedzy prawniczej oraz zasad etyki radcy prawnego.Tak prowadzona firma prowadzi do tego że usługi są przez nas wykonywane skutecznie i z wielką starannością.

  Data dodania: 28 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prace biurowe »

  Świadczymy fachowe usługi sekretarskie oraz prace biurowe przeznaczone dla inwestorów i małych firm. Przy wypełnianiu naszych zadań zawsze blisko współpracujemy z kontrahentami, dostarczając im zleconych usług na wysokim poziomie.
  Nasza specjalność to:
  - usługi sekretarskie (przypominanie o terminach, umawianie spotkań)
  - prace biurowe (przygotowywanie prezentacji, usługa korespondencji, copywriting)
  - zarządzanie informacją (wyszukiwanie informacji w internecie).
  Polecam Virtualę przede wszystkim dla małych i średnich firm, których nie stać na zatrudnienie dodatkowej osoby do prac biurowych.

  Data dodania: 20 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wielkopolska SKOK »

  Co naprawdę oferuje Wielkopolska SKOK to przejrzyste relacje na korzystnych warunkach. Dotyczy to wszystkich usług finansowych, jakie oferujemy członkom naszej kasy oszczędnościowo kredytowej. Oszczędzanie i kredytowanie z atrakcyjnym oprocentowaniem i dogodnym okresem spłat. Pożyczki szybkie (do tysiąca złotych, bez prowizji i oprocentowania przy pierwszym korzystaniu z usługi) oraz pożyczki standardowe i długoterminowe to możliwość wsparcia twojego osobistego budżetu. Oferujemy także prowadzenie kont osobistych (ROR, bezpłatne konta, konta dla seniorów z oprocentowaniem 2%, konta internetowe, konta dla aktywnych) oraz rachunki dla przedsiębiorców oraz stabilne lokaty dla posiadaczy kont. Ubezpieczamy naszych członków – polisy na życie, ubezpieczenia mieszkaniowe i samochodowe.

  Data dodania: 17 01 2015 · szczegóły wpisu »
Centralne odkurzacze
|katalog seo| Katalogi SEO |