Centralne odkurzacze

Lodówki Podkategoria: Lodówki

 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Nieprawidłowe zachowania związane z przyjmowaniem pokarmu związane są z zaburzeniami karmienia i odżywiania. Do najczęstszych należą anoreksja psychiczna, bulimia psychiczna oraz napadowe objadanie się. Stają się one coraz bardziej powszechne, zapadają na nie nawet małe dzieci, młodzież, dorośli. Anoreksja sprowadza się do tego, że nawet bardzo szczupła osoba widzi siebie jako zbyt grubą i dąży do ciągłego ograniczania jedzenia, w skrajnych przypadkach doprowadzając się do śmierci spowodowanej wyniszczeniem organizmu. Bulimia to objadanie się i zwracanie przyjętego pożywienia z lęku przed przyrostem masy ciała, chociaż wygląd fizyczny jest ważny, nie jest on zniekształcony tak jak w anoreksji. Napadowe objadanie to objadanie się bez zwracania pożywienia. Podstawową formą leczenie zaburzeń odżywiania jest psychoterapia. W Częstochowie miejscem do którego można się udać jest psychoterapeutyczne centrum Mandala, które również zajmuje się leczeniem zaburzeń odżywiania. Mandala prowadzi leczenie psychoterapeutyczne w nurcie Gestalt i poznawczo-behawioralnym, znajduje się w centrum miasta i jest doskonale skomunikowana. Zapraszamy.

  Data dodania: 09 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa Lodówek Poznań »

  Witamy Państwa Serdecznie! Jesteśmy zakładem elektromechaniki chłodniczej. Naprawiamy sprzęt domowy jak np.: - lodówki - zamrażarki - chłodziarki - chłodziarko - zamrażarki oraz przemysłowy jak: - lady chłodnicze - witryny chłodnicze - komory i szafy chłodnicze. Proponujemy bezpośredni kontakt telefoniczny z monterem tel. 601-586-312. Naprawy staramy się realizować w dniu zgłoszenia. Wszystkie usługi wykonujemy na miejscu. Dojeżdżamy do klienta na terenie Poznania oraz wszystkich miejscowości w obrębie powiatu poznańskiego. ZADZWOŃ! Sam się przekonasz. Firma zdając sobie sprawę z niewysokiej kondycji finansowej takich grup społecznych jak emeryci, renciści czy studenci posiada w ofercie szereg różnorakich rabatów oraz upustów.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa Lodówek Poznań »

  Nasza firma istnieje na rynku od ponad dwóch dekad. Zajmujemy się naprawą wszystkich urządzeń chłodniczych (lodówki, zamrażarki, chłodziarko-zamrażarki, komory chłodnicze, lady chłodnicze). Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy z jak najkrótszym terminem oczekiwania na naprawę. W ramach reklamacji naprawy wykonywane są bezpłatnie, chyba, że usterka dotyczy innego elementu, niż wcześniej naprawiany. Napraw dokonujemy na terenie całego powiatu poznańskiego z dojazdem do klienta. Na wszystkie nasze naprawy udzielamy gwarancji. Nasi monterzy posiadają niezbędną wiedzę oraz narzędzia najlepszych firm.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa Lodówek Kraków »

  Firma istnieje od 1990r. Specjalizujemy się w naprawie i serwisie lodówek, zamrażarek chłodziarek, witryn i lad chłodniczych. Na wszystkie usługi udzielamy gwarancji. Naprawa u klienta w domu.Wystarczy zadzwonić i umówić się przez telefon. Dla stałych klientów jak bary, restauracje, szpitale oferujemy korzystne rabaty.

  Data dodania: 22 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa Lodówek Poznań i Okolice »

  Gdy pojawia się problem zepsutej lodówki nie czekaj dzwoń do nas. Podejmiemy się naprawy Twojego sprzętu chłodniczego najlepiej jak potrafimy. Za każdym razem dajemy gwarancję naszej usługi . Naszą dewizą jest fachowość, gdyż od 20 lat istniejemy na rynku wielkopolskim. Wszelkich napraw dokonujemy wyłącznie na miejscu u klienta. Używamy narzędzi uznanych zachodnich producentów. Firma w dbałości o otaczające nas środowisko stosuje tylko i wyłącznie ekologiczne gazy do napełniania agregatów chłodniczych. Więcej informacji uzyskasz odwiedzając naszą firmową stronę: www.1987service.com lub kontaktując się z nami telefonicznie pod numerem 501-005-006.

  Data dodania: 28 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • EuroEden.PL »

  Zapraszamy na zakup do naszego sklepu internetowego. W ciągłej sprzedaży mamy sprzęt agd, rtv, gsm, foto, gps, cb. Urządzenia te są nowe, sprawne i oryginalne. Wszystko to oferujemy w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Na zakupione u nas towary udzielamy gwarancji producenta. Każdy klient ma prawo, w ustawowym terminie, zwrócić zakupiony sprzęt. Często ogłaszamy atrakcyjne promocje. Zapewniamy szybką dostawę. Zapraszamy na udane zakupy.

  Data dodania: 15 11 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Lodówki

Lodówki - nowa strona:

Adres:
Centralne odkurzacze
|katalog seo| Katalogi SEO |