Centralne odkurzacze

Lodówki Podkategoria: Lodówki

 • Naprawa Lodówek Poznań »

  Witamy Państwa Serdecznie! Jesteśmy zakładem elektromechaniki chłodniczej. Naprawiamy sprzęt domowy jak np.: - lodówki - zamrażarki - chłodziarki - chłodziarko - zamrażarki oraz przemysłowy jak: - lady chłodnicze - witryny chłodnicze - komory i szafy chłodnicze. Proponujemy bezpośredni kontakt telefoniczny z monterem tel. 601-586-312. Naprawy staramy się realizować w dniu zgłoszenia. Wszystkie usługi wykonujemy na miejscu. Dojeżdżamy do klienta na terenie Poznania oraz wszystkich miejscowości w obrębie powiatu poznańskiego. ZADZWOŃ! Sam się przekonasz. Firma zdając sobie sprawę z niewysokiej kondycji finansowej takich grup społecznych jak emeryci, renciści czy studenci posiada w ofercie szereg różnorakich rabatów oraz upustów.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa Lodówek Poznań »

  Nasza firma istnieje na rynku od ponad dwóch dekad. Zajmujemy się naprawą wszystkich urządzeń chłodniczych (lodówki, zamrażarki, chłodziarko-zamrażarki, komory chłodnicze, lady chłodnicze). Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy z jak najkrótszym terminem oczekiwania na naprawę. W ramach reklamacji naprawy wykonywane są bezpłatnie, chyba, że usterka dotyczy innego elementu, niż wcześniej naprawiany. Napraw dokonujemy na terenie całego powiatu poznańskiego z dojazdem do klienta. Na wszystkie nasze naprawy udzielamy gwarancji. Nasi monterzy posiadają niezbędną wiedzę oraz narzędzia najlepszych firm.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa Lodówek Kraków »

  Firma istnieje od 1990r. Specjalizujemy się w naprawie i serwisie lodówek, zamrażarek chłodziarek, witryn i lad chłodniczych. Na wszystkie usługi udzielamy gwarancji. Naprawa u klienta w domu.Wystarczy zadzwonić i umówić się przez telefon. Dla stałych klientów jak bary, restauracje, szpitale oferujemy korzystne rabaty.

  Data dodania: 22 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • EuroEden.PL »

  Zapraszamy na zakup do naszego sklepu internetowego. W ciągłej sprzedaży mamy sprzęt agd, rtv, gsm, foto, gps, cb. Urządzenia te są nowe, sprawne i oryginalne. Wszystko to oferujemy w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Na zakupione u nas towary udzielamy gwarancji producenta. Każdy klient ma prawo, w ustawowym terminie, zwrócić zakupiony sprzęt. Często ogłaszamy atrakcyjne promocje. Zapewniamy szybką dostawę. Zapraszamy na udane zakupy.

  Data dodania: 15 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa Lodówek Poznań i Okolice »

  Gdy pojawia się problem zepsutej lodówki nie czekaj dzwoń do nas. Podejmiemy się naprawy Twojego sprzętu chłodniczego najlepiej jak potrafimy. Za każdym razem dajemy gwarancję naszej usługi . Naszą dewizą jest fachowość, gdyż od 20 lat istniejemy na rynku wielkopolskim. Wszelkich napraw dokonujemy wyłącznie na miejscu u klienta. Używamy narzędzi uznanych zachodnich producentów. Firma w dbałości o otaczające nas środowisko stosuje tylko i wyłącznie ekologiczne gazy do napełniania agregatów chłodniczych. Więcej informacji uzyskasz odwiedzając naszą firmową stronę: www.1987service.com lub kontaktując się z nami telefonicznie pod numerem 501-005-006.

  Data dodania: 28 02 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Lodówki

Lodówki - nowa strona:

Adres:
Centralne odkurzacze
|katalog seo| Katalogi SEO |